W życiu większości kobiet nadchodzi taki czas, w którym odzywają się instynkty macierzyńskie. Wówczas to panie same pragną mieć potomstwo. Kiedy już są w stanie błogosławionym często pojawiają się problemy dnia codziennego. Poranne mdłości, nadmierne tycie i skrajne nastroje to tylko niektóre kłopoty, z którymi muszą zmierzyć się przyszłe...

Data dodania: 2009-04-28

Wyświetleń: 2203

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W życiu większości kobiet nadchodzi taki czas, w którym odzywają się instynkty macierzyńskie. Wówczas to panie same pragną mieć potomstwo. Kiedy już są w stanie błogosławionym często pojawiają się problemy dnia codziennego. Poranne mdłości, nadmierne tycie i skrajne nastroje to tylko niektóre kłopoty, z którymi muszą zmierzyć się przyszłe matki. Jednym z nie lada problemów jest zakup strojów ciążowych.

Większość dostępnych na rynku ubrań jest zupełnie nieforemnych i po prostu – nieładnych. Są szare, brązowe, brak im ładnych detali czy interesujących wzorów. Niewielu projektantów przejmuje się ciężarnymi kobietami, ale są i tacy, którzy dostrzegają ich potrzeby w zakresie ubioru. Kobiety w ciąży także pragną dobrze wyglądać, chcą pokazywać swe pełne piersi a tuszować wciąż rosnący brzuch. Dobrym wyborem dla takich pań są tuniki z głębokim dekoltem oraz obszerne suknie na grubych ramiączkach.

Przykładów do naśladowania dla projektantów ubiorów dla ciężarnych należy choćby szukać na czerwonym dywanie w Hollywood, ponieważ w ostatnim czasie wiele gwiazd zdecydowało się na dziecko. Aktorki i piosenkarki pomimo błogosławionego stanu podczas uroczystych gali wyglądały nienagannie, a nawet trzeba przyznać, bardzo seksownie.

Jeśli ciężarna kobieta chce wyglądać seksownie w sypialni równie dobrze może przywdziać seksowne, kuszące koszulki, które co prawda rzadko są szyte z myślą o ciężarnych, ale mając na uwadze puszyste panie. Szeroką gamę seksownej bielizny w dużych rozmiarach można znaleźć ogromnej kolekcji Dreamgirl International gdzie prawie wszystkie modele są również projektowane dla klientek w rozmiarach królewskich.

Weźmy za przykład interesujący model koszulki 5291X typu "Babydoll", posiadającej dwie odmienne strony. Jedna z nich ma staniczek w kropki, a druga w niewielkie, białe prążki. Obie wyglądają bardzo skromnie, a przy tym aż emanują ukrytym seksapilem. Koszulka w większej części wykonana jest z przeźroczystego szyfonu, jedynie lekko otulającego ciało. Niemniej jednak prześwitujący szyfon delikatne zatuszuje wszelkie niedoskonałości figury. Staniczek wykonano z atłasu i ozdobiono go figlarnymi "klapami", przywodzącymi na myśl seksowną pokojówkę. Staniczek jest zapinany z przodu na haftki. W komplecie są czarne figi tanga i odpinane ramiączka.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena