Każdy zastanawai się ile będize kosztować go pozycjonownaie 3 sposoby wyceniania słów kluczowych przez firmy pozycjonujące.

Data dodania: 2009-04-24

Wyświetleń: 2760

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 3

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na czym polega pozycjonowanie??

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach jest formą reklamy internetowej, której celem jest dotarcie do potencjalnych klientów z Twojej branży. Do klientów tych dotrzemy za pomoca wyszukiwarki internetowej. W praktyce chodzi o to, aby dla odpowiednich słów i fraz (wyrażenia kluczowe) strona była wyświetlana na czołowych pozycjach w wyszukiwarkach internetowych.

Aktualnie na rynku działa wiele firm tworzących strony www jak i pozycjonujących strony internetowe.

3 sposoby wyceny pozycjonowania:

1. Abonament miesięczny.
Płacisz co miesiąc ustaloną kwotę niezależnie od wyników. Wadą zawarcia takiej umowy jest to, że możesz nie osiągnąć żadnej korzyści a stracisz dużo pieniędzy.

2. Płatność za wprowadzenie do TOP 10 (pierwsza dziesiątka wyszukiwania w google). Jest to dużo lepszy sposób jak abonament , z tym że jeśli rozwiązemy umowę z firmą pozycjonującą stronę to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że Twoja strona internetowa spadnie w wynikach wyszukiwania.

3. Płatność za efekty. Płacisz tylko za osiągnięte pozycje. Cennik pozycjonowania oraz wycena słów kluczowych jest robiona indywidualnie dla każdego klienta. Jest to chyba najlepszy sposób na pozycjonowanie. Płacisz tylko za wynik czyli za osiągnięte pozycje.

Słowa kluczowe - są to słowa dzięki którym Twój klient będize w stanie odnaleść Ciebei w internecie. Słwoa te opisują Twoją branże działalności. Do znalezienia słów kluczowych jest wiele programów. Bardzo dobrym narzędziem jest gogole, które nawet pokaże nam ile danych słów wpisuja klienci miesięcznie.

Statystyki pozycjonowanych stron są teraz tak dokładne, że wiesz kto odwiedza Twoją stronę z jakiego miasta jakiego łowa kluczowego użył i znalazł własnie Ciebie. Dzięki takim statystykom możesz przygotować się do kampani reklamowych. I trafić w grupę klientów którzy naprawde ptrzebują Twpojej usługi, produktu.
Licencja: Creative Commons
-1 Ocena