Bukmacher bukmacherowi nie równy. Wbrew pozorom zakłady bukmacherskie, rozgrywane przez internet, różnią się od tych klasycznych.

Data dodania: 2009-04-02

Wyświetleń: 2748

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zakłady bukmacherskie wśród gier hazardowych, cieszą się największym zainteresowaniem w Polsce. Jednakże ostatnio zauważono spadek ilości obstawianych spotkań, na rzecz innych gier, głównie automatów wolno stojących. Prawdopodobną przyczyną zmiany zainteresowań, jest łatwa dostępność automatów do gier oraz szybka wypłata gotówki.

O ile wypłata w automacie odbywa się w czasie rzeczywistym, o tyle pieniądze z internetowych bukmacherskich zakładów sportowych, otrzymamy dopiero na następny dzień. Czasami może trwać to nieco dłużej w zależności od zasad panujących w Naszym banku. Internetowe zakłady bukmacherskie są łatwo dostępne, ale tylko dla osób, które posiadają stały dostęp do Internetu. Niebywałą cechą bukmacherskich zakładów sportowych, rozgrywanych przez Internet, jest oszczędność Naszego czasu, gdyż w odróżnieniu od klasycznych zakładów bukmacherskich, nie musimy czekać w kolejkach, aby obstawić ważny mecz, a także bez problemu wyszukamy interesujące Nas spotkanie.

Internetowe zakłady bukmacherskie, zwracają dużą uwagę na łatwość i szybkość wpłat i wypłat pieniędzy. Dlatego też, dokładają starań, abyśmy mogli zasilić konto u bukmachera z dowolnego banku, lub klasycznym przelewem dokonywanym na poczcie.

Dużym plusem internetowych zakładów bukmacherskich jest możliwość śledzenia wyników na żywo.

Ważną dla Nas zaletą, powinno być to, że nie płacimy 10% podatku od obstawionego spotkania, ponieważ internetowe zakłady mieszczą się w krajach Unii Europejskiej, gdzie podatek ten nie obowiązuje. Polska jako członek wspólnoty nie może nas w tym przypadku obciążyć podatkiem, gdyż musi respektować prawo, narzucone przez dyrektywy UE. W przypadku zakładów bukmacherskich i innych gier hazardowych, rozgrywanych na terenie Naszego kraju, ten podatek zapłacić musimy. Jak dla mnie przelicznik jest prosty i jednoznaczny z wnioskiem, że bardziej opłaca Nam się grać w internetowych zakładach bukmacherskich.

Internetowe bukmacherskie zakłady sportowe, oprócz klasycznej bukmacherki, mają w swych ofertach także kasyna. Możemy więc zagrać w ruletkę, pokera i inne gry.

Kolejnym czynnikiem rozróżniającym internetowe od klasycznych bukmacherskich zakładów sportowych, są różnorodne konkursy dla uczestników. Przykładowo bet-at-home rozdaje 50 euro dziennie, wylosowanym uczestnikom, którzy w danym dniu zalogują się na swoje konto bukmacherskie. Jeśli tego nie zrobią 50 euro przechodzi dla następnej wylosowanej osoby, czyli wtedy uczestnik może zgarnąć już 100 euro.

Często też internetowe zakłady bukmacherskie premiują najlepszych graczy, czyli tych, którzy podjęli się największego ryzyka (wybrali wysoki współczynnik) i wygrali. W tym przypadku nagrody są przeróżne, od pieniężnych, wycieczek, przejażdżek ferrari lub porsche po nagrody materialne.

Chociaż chciałbym bardzo dokładnie opisać każde z internetowych zakładów, to nie jest to możliwe, gdyż te z każdym dniem się rozwijają, dostarczając tym samym coraz więcej atrakcji aktywnym grającym.

Najlepszym internetowym zakładem bukmacherskim, mającym najwięcej do zaoferowania jest bet-at-home. Więcej informacji uzyskasz bezpośrednio na stronie zakładów BET-AT-HOME.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena