Dlaczego seks jest dla Nas tak ważny i co różni mężczynę od kobiety, podczas uprawiania stosunku płciowego ? Myślę, że część odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule po prostu seks.

Data dodania: 2009-09-01

Wyświetleń: 4899

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Seks od zawsze budził w Nas zainteresowanie od najmłodszych lat. Nie jest to przypadek lecz naturalna potrzeba. W badaniach naukowych wykazano, że seks stoi na szczycie hierarchii potrzeb ludzkich. Wyprzedza nawet takie potrzeby jak potrzeba pożywiania się. I chociaż to wygląda niedorzecznie, to jednak jest w tym dużo prawdy. Wystarczy spojrzeć na społeczeństwa w różnych narodach. Jeżeli wybierzemy te najbiedniejsze kraje, to zauważymy, że tam przyrost narodzin jest największy. Być może właśnie to sprawia, że Chiny są najbardziej zaludnionym krajem na świecie.

Potrzeba seksu jest tak silna, że można to zauważyć, po frazach wpisywanych w wyszukiwarkach internetowych. To właśnie takie słowa jak sex, viagra i inne powiązane ze stosunkiem płciowym, są najbardziej konkurencyjne i oblegane przez użytkowników. Użytkownicy często wyszukują filmów erotycznych, na których mogą obserwować i zarazem uczyć się jak uprawiać seks, zdobywać nową wiedzę na temat pozycji i zachowań seksualnych. Ostatnio też można zauważyć nasilenie zainteresowań opowiadaniami erotycznymi. Może to stwierdzać fakt, że sam film już Nam nie wystarcza.

Seksem interesowano się już w czasach starożytnych. Greccy filozofowie jako pierwsi zaczęli pisać poradniki o seksie, a jeden z nich stwierdził, że jeśli partnerka jest wyższa od swojego partnera, wówczas nie powinna go dosiadać. Do dnia dzisiejszego, poradniki te znacznie się rozwinęły i zawierają wiele ciekawych porad. Jednak należy pamiętać, że nic tak nie da Nam nowych doświadczeń seksualnych jak wzajemne poszukiwanie swoich stref erogennych.

Wielu mężczyzn uważa kobiety za wyjątkowo cnotliwe istoty. Jednak czy wśród nich znajdzie się taki, który sprawdzi czy aby naprawdę tak jest. Otóż ponad połowa kobiet nie jest aż tak cnotliwa, jak nam się może wydawać. Popęd seksualny nie służy tylko Nam mężczyzną. One również chcą poznawać Nasze ciała i niejednokrotnie z utęsknieniem czekają, na swój pierwszy stosunek seksualny. Jednak istnieje pewna różnica między kobietą a mężczyzną. Mężczyzna traktuje seks jako sprawę fizjologiczną, natomiast kobieta jako uczuciową. Facet chce po prostu zaspokoić swoje potrzeby, natomiast kobieta zawsze będzie w tym wszystkim doszukiwała się piękna. Czyż nie mam racji wypowiadając te słowa ? Jeśli ktoś twierdzi inaczej niż ja, to zalecam pobranie darmowego fragmentu książki Seksualny klucz do kobiecych emocji, w której wyraźnie opisano różnice, między kobietą, a mężczyzną.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena