Jak zostać ogniem a nie ćmą. Co zrobić, aby kobiety biegały za Tobą, a nie odwrotnie ? Oto krótki instruktarz.

Data dodania: 2009-03-31

Wyświetleń: 3733

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kto wybiera kobiety czy mężczyźni ?

W przyrodzie samice wybierają samców....także i w zalotach u ludzi. A nawet, jeśli to facet wybierze kobietę, to wiele z nich, jeśli nie większość dalej nim manipuluje, ujawniając swe sekretne fantazje i pozwalając mu je spełniać pod pewnymi warunkami, itd.

Tak naprawdę możemy wybierać pomiędzy kobietami, które wcześniej nas wybrały. Piękne kobiety mają setki adoratorów. Mężczyźni podrywają je w barach, klubach, restauracjach i wszędzie, gdzie się pojawią. One są znudzone nimi. Gdy podchodzi do niej facet i setny raz mówi jaka nie jest śliczna zaczyna zbierać się kobiecie na wymioty.

Z drugiej strony one nie czują się jak nagrody.

Zdają sobie sprawę z tego, że nie są doskonałe. Ktoś, kto wydaje większą część wypłaty na ubrania chyba nie do końca czuje się dowartościowany. Kobiety podkreślają swoją kobiecość, aby otrzymywać spojrzenia napalonych mężczyzn. Tylko w taki sposób czują się docenione. Ona czuje, że komplement dotyczący jej urody jest nic nie warty, ale lubi go słyszeć, aby czuć się dowartościowana.

Jedynym sposobem, aby zbić ją z piedestału jest zademonstrować większą wartość. Nie ważne czy to przez "dowód społeczny", czy metody uwodzenia. Na tym polega całe uwodzenie kobiet.

Wyobraź sobie sytuację w klubie. Stoi odpicowana na maksa paniusia w świecie śliniących się spojrzeń mężczyzn. Co jakiś czas pewien desperat podchodzi próbując coś zdziałać. Następnie spławiony gubi się gdzieś w klubie. Dzieje się tak w kółko.

W końcu pojawiasz się Ty. Zamiast rozpoczynać rozmowę o komplementu pytasz ją o opinię na dany temat. Mową ciała sugerujesz odejście, a następnie wypowiadasz fałszywy ogranicznik czasowy. Dziewczyna zaciekawiona odpowiada na twój temat. Następnie otrzymuje nega. Demonstrujesz tym samym wysoką wartość. Leci kolejna rutyna...Kobieta nie wie co się dzieje, ale Ty nie jesteś zainteresowany jej gorącym wyglądem. Testując twoją pewność siebie mówi Ci "postaw mi drinka". Zręcznie odpowiadasz "zawsze tak podrywasz facetów?". Kobieta zdziwiona twoim zachowaniem zaczyna wysyłać Ci sygnały zainteresowania i zaczynacie flirtować.

W taki sposób możesz podejść do kilku dziewczyn jednej nocy, kilkunastu tygodniowo, setek rocznie. W taki sposób "stajesz się ogniem a nie ćmą". Możesz wybierać spośród kobiet, które Ciebie wybrały. Jednak masz pewną moc, której nie ma żadna z tych seksownych panienek. Możesz podejść do każdej, która Ci się podoba. Jej na to, nie pozwala duma i uwarunkowania społeczne.

Baw się dobrze....
Under
Licencja: Creative Commons
0 Ocena