Dzień jak co dzień, a jednak coś się zmieniło...zaczął się szał na wyprzedaże bielizny! Żadna kobieta tego nie przegapi - koszulki nocne, piżamki satynowe, stringi, słowem - bielizna damska wszelkiej maści! Walka o piżamki satynowe, czyli działo się...

Data dodania: 2009-03-10

Wyświetleń: 1297

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wokół panował spokój cicho nadchodzącego poranka. Świat budził się z głębokiego snu. Dopiero co otwierał powieki, ziewał i przeciągał się szeroko. Z upływem minut coraz lepiej dawało się słyszeć szum porannego krzątania gospodyń. Szykowały śniadanie dla mężów i dzieci. Były w tej chwili typowymi domowymi mamuśkami. Nikt się nie spodziewał, że drzemie w nich tak agresywny i potężny duch walki. Póki co jednak poranek przebiegał spokojnie. Rodzina zjadła śniadanie, mąż ucałował i wyszedł do pracy. Dzieciaki pobiegły do pokojów, żeby się spakować. Za chwilę poprawne mamuśki miały odwieźć dzieci do szkoły i wybrać się na codzienne zakupy. Tego dnia zakupy nie miały być jednak tak rutynowe, jak zazwyczaj. Właśnie ruszały promocje bielizny. Tak długo wyczekiwane i wyglądane promocje bielizny od jakiegoś czasu na trwałe wpisały się do kalendarza okolicznych gospodyń. Była to jedna z ważniejszych przyjemności, na które panie mogły sobie pozwolić. Zazwyczaj średnio uczęszczane alejki, gdzie wystawiona była bielizna damska, zapełniały się tego dnia tłumem kobiet. Panie wyglądały nietypowo: oszołomione, ze wzrokiem pełnym pożądania i determinacji. Potrafiły zawzięcie walczyć o piżamki satynowe w swoim rozmiarze. Równie dużą popularność notowały koszulki nocne, staniki oraz majtki.

Koszulki nocne we fragmencie


Koszulki nocne miały to do siebie, że były często dwuczęściowe. Pojawiał się zatem problem. W takim chaosie poszczególne części kompletu lądowały w dwu różnych miejscach. Trzeba było je odnaleźć, a to należało do nie lada wyzwań! Koszulki nocne były poszukiwane na wieszakach i w koszach na nie przeznaczonych, choć nie tylko tych. Cała bielizna damska była skrzętnie przeszukiwana przez zdeterminowane panie. Koszulki nocne znajdywano w szczelinach między regałami, za wystawą, na ladzie i stolikach z innymi częściami garderoby. Panowie wcale się nie dziwili, gdy nagle wśród ich bokserek pojawiała się jakaś bielizna damska. Bez względu na to czy były to damskie koszulki nocne, piżamki satynowe czy stringi, panowie okazywali wiele cierpliwości. Za każdym razem odnosili swój łup do działu: bielizna damska. Rozgardiasz panował wszędzie, dlatego poszukiwania były żmudne i wyczerpujące. Takie poświęcenie można okazać tylko w przypadku, gdy panują promocje bielizny. To one dodają siły, motywacji i obdarowują satysfakcją, gdy już koszulki nocne skompletujemy i zaniesiemy do kasy.

Walka o piżamki satynowe


Kolejną "atrakcją" dla zwiedzających dział "bielizna damska" były walki o piżamki satynowe. Te były w pojedynczych sztukach, toteż panie walczyły z tym większą zażartością. Każda chciała zdobyć upatrzony wzór. Niestety w tej walce wygrywały tylko nieliczne. No cóż... Takie prawo. Nie każdy może mieć piżamki satynowe, jakie sobie wymarzy. Rekompensatą były staniki i majtki. Te artykuły promocje bielizny obejmowały w całej okazałości rozmiarów i wzorów. Przynajmniej dzięki nim każda kobieta mogła wyjść ze sklepu usatysfakcjonowana. Satysfakcja widniała na jej twarzy przez najbliższy tydzień. A wszystko dzięki temu, że zakupiona bielizna damska pozwalała jej w nocy ze zwykłej gospodyni domowej przerodzić się w kobietę-vampa, uwodzącą swego mężczyznę wciąż na nowo.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena