Rozrywka, emocje i adrenalina. Tak w skrócie można opisać to, co dostarczają nam gry PlayStation. Jakość, jaką nam gwarantują, nie ma sobie równych. Prawdą jest, że gry PlayStation do najtańszych nie należą, ale jak to się mówi: radość dziecka spowodowana wygranym wyścigiem na konsoli PlayStation – bezcenna!

Data dodania: 2009-07-22

Wyświetleń: 1698

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative CommonsGra Harry Potter I Zakon Feniksa (PS3) – poczuj się jak czarodziej


Gry PlayStation dostarczają nam wielu emocji. Nie jest jednak tak, że gry PlayStation to tylko „strzelanki” i „wyścigówy”. Dowodem na to jest najnowsza gra Harry Potter I Zakon Feniksa (PS3). Jest ona bardzo dokładnym odwzorowaniem fabuły książki. Nie jest jednak tak, że tych, którzy znają książkę, gra Harry Potter I Zakon Feniksa niczym nie zaskoczy. Twórcy wiedzą bowiem, jak zaintrygować gracza. Wiedzą, jak stworzyć tak specyficzną dla świata czarodziejów tajemniczą atmosferę. Gra Harry Potter I Zakon Feniksa (PS3) reprezentuje sobą również niesamowitą grafikę. Jest ona bardzo dokładną repliką tego, co widzieliśmy w filmie. Gra Harry Potter I Zakon Feniksa  to odkrywanie tajemnic Hogwartu, wykonywanie trudnych zadań i napięcie, które sięga zenitu. Maniacy Harrego Pottera będą zachwyceni, gdyż gra Harry Potter I Zakon Feniksa sprawi, że poczują się nie jak „mugole”, lecz jako mieszkańcy tego niezwykłego świata magii i czarodziejstwa.


Gra Race Driver: GRID (PS3) – poczuj się jak mistrz


Nie jest jednak tak, że gry PlayStation całkowicie odcięły się od tego, z czego znane są najbardziej. Chodzi oczywiście o wyścigi. Sztandarowym przykładem jest tutaj Gra Race Driver: GRID (PS3). Ci, dla których gry PlayStation są ważną częścią życia, wiedzą zapewne, że poprzednie serie były doskonałe. Bez żadnych wyrzutów sumienia można stwierdzić, że najnowsza gra Race Driver: GRID (PS3) jest jeszcze bardziej doskonała! Gra polega oczywiście na wyścigach. Nie są to jednak zwykłe zawody. Najważniejsze jest, że wszystko ma miejsce w jednej z amerykańskich metropolii (tutaj masz do wyboru: Waszyngton, Detroit lub San Francisco). Race Driver: GRID to również nietuzinkowe auta. Do wygrywania wyścigów używa się bowiem takich modeli jak: Chevrolet Corvette, Dodge Challenger czy Dodge Viper. Marzenie! Gra Race Driver: GRID jest więc przeznaczona głównie dla komputerowych mistrzów kierownicy. Nie zapomniano jednak również o tych początkujących, tworząc specjalne turnieje. Jeśli lubisz wyścigi, to zainwestuj! Gra Race Driver: GRID na pewno spełni twoje oczekiwania!


Gry PlayStation to prawdziwa frajda! Nie tylko dla dzieci... Kierowane są bowiem zarówno do tych młodszych, jak i tych starszych, zarówno do chłopców jak i do dziewczyn, zarówno do ludzi z temperamentem, jak i osób spokojnych. Gry PlayStation to ogromna rodzina, która zadowoli zarówno rasowego „potterowca” jak i rasowego „wyścigowca”. Gra Harry Potter I Zakon Feniksa? Gra Race Driver: GRID? Jak wolisz...

Licencja: Creative Commons
0 Ocena