Budzisz się rano, wory pod oczami, ledwo się ruszasz – tak, wczoraj znowu w użyciu była seksowna bielizna. I co tu zrobić, kolejny dzień w pracy stracony. Po pewnym czasie zaczyna się marzenie, żeby tego wieczoru zobaczyć swoja ukochaną w piżamie lub żeby wreszcie wyciągnęła z szafy koszule nocne. Co za życie z tymi kobietami ...

Data dodania: 2009-05-28

Wyświetleń: 2254

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Budzisz się rano, wory pod oczami, ledwo się ruszasz – tak, wczoraj znowu w użyciu była seksowna bielizna. I co tu zrobić, kolejny dzień w pracy stracony. Po pewnym czasie zaczyna się marzenie, żeby tego wieczoru zobaczyć swoja ukochaną w piżamie lub żeby wreszcie wyciągnęła z szafy koszule nocne. Co za życie z tymi kobietami – jak najpierw przez długi czas nic, a później szał. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ z pewnym okresem w roku, gdzie na witrynach sklepów z bielizną pojawiają się olbrzymie napisy: Promocje bielizna.

„Promocje bielizna” czyli istne szaleństwo


Już od paru lato to obserwuję. Zaczęło się od tego, że bielizna mojej żony przez pewien okres w roku stawała się nagle super seksowna. Codziennie coś nowego, coś czego wcześniej nie widziałem. I tak przechodząc obok jednego sklepu na wystawie zauważyłem ładne koszule nocne, a zastanawiałem się czy nie kupić czegoś takiego żonie. Oczywiście był to sklep z bielizną. Przy wejściu ogromny napis „Promocje bielizna”, a w środku. To wyglądało jak wojna. Nie będę tego opisywał, bo były to sceny zbyt drastyczne. Roku później podobnie. Już wiedziałem co się dzieje, że moja żona jest tak chętna na igraszki ze mną. Po prostu chce pochwalić się nowym zakupem. Teraz już wiem, że gdy zobaczę hasło „Promocje bielizna” muszę dużo spać w trakcie dnia.

Zapobieganie czyli piżama dla żonki

Wymyśliłem sposób jak zachęcać żonę do snu w tym jakże napiętym momencie. Rozwiązaniem jest piżama. Oczywiście nie taka zwykła. Musi to być piżama z delikatnego i miłego w dotyku materiału. Gdy kupuję jej coś takiego, oczywiście od razu na noc zakłada i... zasypia. Oczywiście wcześniej zachwycając się nowym zakupem. Kobiety mają to do siebie, że gdy ich bielizna jest seksowna, one stają się bardzo drapieżne, natomiast gdy jest to coś miłego, delikatnego, same zamieniają się w potulne baranki. Dlatego panowie, jeżeli chcecie choć trochę w tym czasie odpocząć – piżama jest rozwiązaniem.

Wspomaganie czyli seksowne koszule nocne


A co zrobić gdy czas zakupomanii minie, bielizna się wyprzeda, gdy z witryn zniknie napis „Promocje bielizna”, a Wy chcecie pobawić się z żoną? Cóż, polecam seksowne koszule nocne. Nie ma nic lepszego na jej migreny. Gdyby była to jakaś seksowna bielizna, biustonosze, stringi itp. byłoby to podejrzane. Kobiety czasami potrafią coś wykombinować. Natomiast lekkie i zwiewne koszule nocne są nie do przejrzenia. Żona myśli sobie, jaki cudowny mąż pamięta o mnie, kupił mi piękną rzecz na noc, muszę mu to jakoś wynagrodzić. Gwarantuję, że na 100% się sprawdza. Oczywiście nie pomylcie się piżama to piżama, koszule nocne to takie zwiewne nocne skupienki


Licencja: Creative Commons
0 Ocena