Halki, szlafroki, gorsety, pończochy - czyli co powinno wejść w skład seksownej garderoby dla puszystych...

Data dodania: 2013-04-22

Wyświetleń: 5745

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Bielizna erotyczna dla puszystych

Jak wiadomo, seksowna bielizna, którą nosi kobieta, rozpala zmysły każdego faceta. Nie inaczej jest z kobietami puszystymi, które dzięki łatwemu dostępowi do tego typu artykułów mogą wzbogacić romantyczne wieczory we dwoje.

Jakie produkty powinny stanowić trzon zmysłowej bielizny kobiet w rozmiarze xxxl? Oto przykładowe propozycje:

  • Erotyczne halki, haleczki dla puszystych

Prosta, klasyczna forma halek, cienkie lub szerokie ramiączka i satyna jako materiał bazowy to gwarancja udanego seksownego ubioru każdej kobiety puszystej pod warunkiem, że długość haleczki zapewni zakrycie ud. Niejednokrotnie osoby puszyste mają pełne uda i abyś wyglądała kusząco dla swojego partnera, twoją bazą powinna być halka o takiej właśnie długości.

  • Erotyczne gorsety dla puszystych

Często trudno wybrać dobry gorset dla osoby puszystej. Różnorodność sylwetek (gruszka, jabłko itd.) sprawia, że nie każda kobieta o rubensowskich kształtach może nosić tę część garderoby. Osoba z większym brzuszkiem raczej będzie miała kłopot z dopięciem się. Dlatego tym produktem powinny interesować się osoby o zarysowanym wcięciu w talii.

  • Erotyczne pończochy dla puszystych

Modne dziś pończochy nie są już zarezerwowane wyłącznie dla Pań szczupłych. Dzięki nowoczesnym rodzajom włókien możliwa jest produkcja erotycznych pończoch dla puszystych, które charakteryzują się bardzo dużą rozciągliwością.

  • Erotyczne szlafroki dla puszystych

Zmysłowy szlafrok dla osoby puszystej jest tym elementem kobiecej garderoby, który może spełniać rolę narzutki zakrywającej pozostałe części bielizny erotycznej i odkryte części ciała. Dobrze dopasowany, krótki lub długi model wiązany może z jednej strony podkreślić kobiece walory, a z drugiej strony zakryć to, co jest najważniejsze, by stopniowo zwiększać dozę erotyzmu.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena