Każda kobieta niezależnie czy jest szczupła, czy grubsza kupując strój kąpielowy oczekuje, że podkreśli on walory jej sylwetki. Nie czarujmy się, kobiet o idealnej sylwetce jest niewiele i tak naprawdę prawie każda kobieta widzi w swoim ciele jakieś wady, które chciałaby ukryć

Data dodania: 2017-03-11

Wyświetleń: 4040

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wyszczuplające stroje kąpielowe dla puszystych dziewczyn

W szczególności problem ten dotyczy dziewczyn puszystych. Młode dziewczyny w rozmiarze Plus Size z zazdrością patrzą na swoje chudsze koleżanki, bowiem chciałyby wyglądać równie szczupło. Takie myślenie jest oczywiście błędem, ponieważ dzisiejsi mężczyźni nie oczekują, że dziewczyna będzie chuda, ale ma być po prostu kobieca. W tym momencie należałoby zastanowić się, co oznacza kobieca figura. Sylwetka o kobiecych kształtach, to nic innego jak wcięcie w talii. Biust, talia i biodra nie mogą być na jednakowym poziomie. Nawet szczupła kobieta, lecz bez zarysowanego wcięcia w talii nie będzie tak atrakcyjna, jak dziewczyna z większym ciałem, lecz wyraźnie zaznaczoną sylwetką. Skoro to takie oczywiste, to puszyste dziewczyny powinny wziąć sobie to do serca wybierając chociażby strój kąpielowy.

Zatem stroje kąpielowe dla puszystych dziewczyn nie muszą już być wyłącznie czarne, tylko po to, by osiągnąć efekt wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki. Zamiast fanatycznie myśleć o odchudzeniu swojej sylwetki, należy zadbać o jej kobiecy wygląd. Mając ciągle w głowie takie motto puszyste dziewczyny śmiało mogą zakładać takie stroje kąpielowe, w których ich atuty zostaną podkreślone. Może to być np. jednoczęściowy kostium kąpielowy w dużych rozmiarach, lecz z charakterystycznym wzorem np. w paski, gdzie zbiegają się one w talii, a w górnych partiach ciała rozszerzają się. Należy jednak z tym uważać. Gdy biodra są zbyt szerokie, a mniejszy biust, nasz kostium nie może mieć agresywnego wzoru w dolnej części, bowiem zamiast odchudzić, wręcz powiększy wygląd. Głównym zadaniem jest tutaj odwrócenie uwagi od bioder i skierowanie jej na biust.

Wzór stroju kąpielowego dla dziewczyny puszystej, to broń obosieczna. Jeżeli zdajemy sobie sprawę z mankamentów naszej sylwetki, powinnyśmy zadbać o to, by nasz kostium plażowy odwracał od nich uwagę, ale jednocześnie najważniejsze, co powinien dać odpowiedni kostium kąpielowy, to przede wszystkim kwintesencja kobiecości. Należy pamiętać, że podstawą jest wcięcie w talii, a nie za wszelką cenę efekt wyszczuplenia, bo tylko wtedy puszysta dziewczyna w stroju kąpielowym może wyglądać seksownie.

W sklepach internetowych dla puszystych można dziś wybierać i przebierać pośród wielu modeli. Zanim wybierze się model tańszy, warto zastanowić się, czy będzie on odporny na działanie szkodliwego chloru, który bardzo często przebarwia materiały. Stroje kąpielowe w dużych rozmiarach dostępne od 100-150 zł w zasadzie powinny być w miarę trwałe

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena