Lato w pełni. Czy rozejrzałaś się już za odpowiednim kostiumem kąpielowym? Mamy dla Was kilka porad, jak wyglądać kusząco na plaży będąc osobą puszystą.

Data dodania: 2013-07-05

Wyświetleń: 7294

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Porady dla puszystych. Jak modnie wyglądać na plaży?

Sezon kostiumów kąpielowych zbliża się wielkimi krokami. Czy jak każdego roku podczas urlopu zaszyjesz się gdzieś w pokoju hotelowym, bo wstydzisz swoich krągłości i boisz wyjść na plażę w kostiumie kąpielowym?

Osoby puszyste w większości przypadków mają różne typy sylwetki i na dodatek przeważnie krępują się pokazać swoje ciała. Kompleksy pojawiają się, kiedy trzeba iść na plażę i przebywać wśród osób szczupłych, o nienagannych sylwetkach.

Niepotrzebnie!!!

Mamy dla Was kilka porad, co należy zakładać na plażę, by wyglądać sexy będąc osobą puszystą. Przejrzyj poniższe propozycje strojów kąpielowych w dużych rozmiarach, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

JEDNOCZĘŚCIOWE STROJE KĄPIELOWE DLA PUSZYSTYCH

jednoczęściowe kostiumy kąpielowe dla puszystychPamiętaj przede wszystkim, że jednoczęściowe stroje kąpielowe dla puszystych są zawsze w modzie.

Dlaczego?

Dlatego, że są odpowiednie dla każdej osoby puszystej. Masz nieco odstający brzuch? Załóż na siebie strój jednoczęściowy a doskonale go zakryjesz. A może uważasz, że twoje piersi są zbyt duże? Tu również z pomocą przychodzi tego typu kostium, bo świetnie go zakryje i wymodeluje. W przeszłości spotykało się wyłącznie kostiumy, które w dolnej części mają kształt jak figi, ale ponieważ w przypadku Pań puszystych często mamy do czynienia z osobami o dość obszernych udach i biodrach, to wymyślono strój kąpielowy z nogawkami, który nie dość, że doskonale zakryje duże nogi, to jednocześnie jest niezastąpiony podczas pływania

DWUCZĘŚCIOWY KOSTIUM KĄPIELOWY DLA PUSZYSTYCH

dwuczęściowy kostium kąpielowy dla puszystychDwuczęściowe kostiumy kąpielowe są najbardziej sexy i możesz w  nich wyjść na plażę czy basen niezależnie od tego, czy jesteś szczupła czy puszysta. Nie musisz obawiać się odstającego brzucha, bo możesz go zakryć kupując dużą kolorową chustę i przewiązać się nią w pasie.

Pamiętaj! Jeżeli zdecydujesz się na kostium dwuczęściowy, to sprawdź, czy ma on w części z majtkami jakieś dodatkowe wzmocnienie, dzięki któremu będzie dobrze utrzymywać się w pasie i na biodrach. Jeżeli tego nie będzie, to twój kostium posłuży Ci wyłącznie na plaży. W wodzie będzie się zsuwać z ciała.

 

SUKIENKI PLAŻOWE DLA PUSZYSTYCH

sukienka plażowa dla puszystych

Chciałabyś wyglądać seksownie, a jednocześnie mieć na sobie coś lekkiego i przewiewnego? Nic prostszego! Załóż na siebie sukienkę plażową, która z jednej strony zagwarantuje Ci doskonałe samopoczucie, a z drugiej - niezwykle atrakcyjny wygląd. Istota tkwi w prostocie, bo gdy tylko zapragniesz zażyć kąpieli w wodzie, to łatwo ją odepniesz i zdejmiesz.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena