Kobiety puszyste mają nie lada problem kupując stroje kąpielowe, bowiem utarło się, że najlepszym rozwiązaniem będą dla nich kostiumy jednoczęściowe. Jednak wcale nie musi tak być, ponieważ kobieta puszysta może świetnie wyglądać w stroju składającym się z dwóch odrębnych części.

Data dodania: 2014-03-23

Wyświetleń: 2492

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jednoczęściowe, czy dwuczęściowe stroje kąpielowe dla puszystych kobiet

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim zaczynamy myśleć o nowym stroju kąpielowym. Wiele kobiet popełnia błąd, że zaczyna rozglądać się za bielizną plażową dopiero wówczas, gdy już nadejdzie pora plażowania. A tymczasem kobiety, które potrzebują stroju kąpielowego w dużym rozmiarze powinny przejrzeć ofertę sklepów już znacznie wcześniej, bowiem kupno odpowiedniego kostiumu kąpielowego dla kobiety puszystej jest dość trudnym zadaniem. Stroje kąpielowe w dużych rozmiarach nie zawsze są łatwe do znalezienia, zwłaszcza dla Pani, która mieszka w małej miejscowości, gdzie albo działa jeden specjalistyczny sklep z odzieżą i bielizną dla puszystych albo wręcz trzeba jechać kilkadziesiąt kilometrów, by cokolwiek dla siebie kupić. Każda kobieta puszysta z doświadczenia wie, że o ile łatwo znaleźć sklep z modą xxxl, o tyle więcej kłopotu sprawia znalezienie stroju kąpielowego w dużych rozmiarach. Często nawet w dużych miastach jak Warszawa, Łódź, czy Wrocław znalezienie butiku oferującego bogaty wybór strojów kąpielowych dla puszystych graniczy z cudem. Ale bez względu na to, gdzie mieszkamy, na szczęście wsparcia udzieli nam Internet. Bardzo łatwo w sieci znajdziemy sklepy, które specjalizują się w sprzedaży wyłącznie wyrobów w dużych rozmiarach. Aby jednak nie tracić czasu na poszukiwanie sklepu wysyłkowego, który ma w swojej ofercie kostiumy kąpielowe duże rozmiary wystarczy sprecyzować swoje poszukiwania wpisując chociażby stroje kąpielowe dla puszystych. Wówczas w odpowiedzi pojawią nam się tylko te butiki, które będą mogły zaoferować nam bieliznę, którą poszukujemy.

Wybór stroju kąpielowego dla puszystej kobiety jest trudny nie tylko, dlatego że nie ma tak bogatej oferty jak dla szczupłych Pań, ale również, dlatego iż ciało każdej niewiasty jest inaczej zbudowane. To, że nosimy np. tuniki w rozmiarze 52 wcale nie oznacza, że możemy wybrać dla siebie dowolny strój kąpielowy właśnie w tym rozmiarze. Tunika zasłoni pewne części ciała, a nieodpowiedni kostium do pływania dla puszystej niekoniecznie spełni nasze oczekiwania. Kobieta z nieco większą wagą, lecz płaskim brzuchem nie musi zakładać jednoczęściowe stroje kąpielowe, ponieważ doskonale będzie wyglądać w stroju składającym się z dwóch części. Tutaj decyzja należy do niej, lecz jeżeli ma troszkę odstający brzuszek, to wystawianie go na widok może spowodować kompleksy.

Takie oraz inne fakty powinno brać się pod uwagę kupując stroje kąpielowe dla puszystych, by zamiast poczuć się piękną na plaży nie okazało się, że jesteśmy tylko pośmiewiskiem. Niestety Panie o niestandardowych rozmiarach muszą liczyć się z tym, że nasze społeczeństwo jest nadal pełne stereotypów. A zadaniem kobiet puszystych jest udowadnianie, że wszystko jest dla nich dostępne, również plażowanie i kąpiele słoneczne. Zakładając dobrze dobrane stroje kąpielowe możemy potwierdzić, że moda plażowa nie zna ograniczeń rozmiarowych.

Licencja: Creative Commons
1 Ocena