Profil Użytkownika

W tym roku wydamy mniej na wakacje

Rodzaj: Artykuł

Jak w tym roku spędzimy wakacje? Na biwakach i wyjazdach last minute. Internetowa porównywarka cen Okazje.info sprawdziła, jakie oferty wycieczek i jaki sprzęt turystyczny cieszyły się największym zainteresowaniem na początku wakacji.

Gry PlayStation - zadowolą każdego

Rodzaj: Artykuł

Rozrywka, emocje i adrenalina. Tak w skrócie można opisać to, co dostarczają nam gry PlayStation. Jakość, jaką nam gwarantują, nie ma sobie równych. Prawdą jest, że gry PlayStation do najtańszych nie należą, ale jak to się mówi: radość dziecka spowodowana wygranym wyścigiem na konsoli PlayStation – bezcenna!

Telewizory plazmowe - czyli co mam dziś, a co będę mieć

Rodzaj: Artykuł

Od zawsze uważałem telewizory plazmowe za urządzenia o klasę wyższe niż LCD. Podoba mi się to, że mają świetny kontrast i że czerń jest w nich naprawdę czarna, a nie granatowa. Stwierdzenie, że telewizory plazmowe pobierają o wiele więcej prądu kwituję złośliwym uśmiechem. Dzisiaj taka różnica nie ma właściwie żadnego znaczenia.

Nawigacja samochodowa, kamery cyfrowe i projektory w jednym

Rodzaj: Artykuł

czyli komórki mogą wszystko. Telefony komórkowe zagroziły pozycji wielu sprzętów elektronicznych – kamery cyfrowe, odtwarzacze mp3, nawigacja samochodowa, a nawet projektory dadzą się już zastąpić komórką. Nie wierzycie? A to prawda.

Profil

Okazje

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
12
Kod partnerski:
/p:10241

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2009-02-10 13:24:51

Ostatnie logowanie:
17-05-2012