Nieśmiałość to lęk który paraliżuje Ciebie w najbardziej błahych sytuacjach, nagle tracisz głowę i zaczynasz się czerwienić-KONIEC Z TYM!!!

Data dodania: 2009-02-16

Wyświetleń: 3197

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

13068

W zasadzie odkąd pamiętasz, kontakty z nowo poznanymi ludźmi był dla Ciebie trudne. Do dziś pamiętasz pierwsze dni w szkole, nowych znajomych rodziców, rozmowy z nowymi kolegami i chwile przerażenie oraz niesprawiedliwej oceny.

Wszyscy mówili-"Wyrośnie z tego", ale to trwa-dni, tygodnie, miesiące, lata, Twoja nieśmiałość dezorganizuje Twoje życie i dlatego musisz jak najszybciej z nią skończyć...

Zapewne boisz się publicznych wystąpień w gronie nowych, nieznanych wcześniej osób. W gronie znajomych potrafisz normalnie rozmawiać, śmiać się, żartować, ale gdy na polecenie szefa lub nauczyciela masz ogłosić wszystkim informacje o zebraniu odpiera tobie mowę, tracisz z minuty na minutę siły i pewność siebie. Spotkania z nowymi osobami to ogromny ciężar psychiczny i w zasadzie nie wychodził (wchodziła) byś z domu.

To co osobą nieśmiały dokucza to strach przed oceną innych, zwykle nieśmiałość jest związana z niską samooceną ale niestety w większości przypadków, jest winą rodziców (Dlaczego?) i jest to choroba psycho-somatyczna.
Ludzie o niskiej samoocenie i niepewni siebie myślą o sobie w kategoriach "Jestem gorszy niż inni..."

Musisz pamiętać, że nieśmiałość to nie jest Twoja wina, myśl o sobie w kategoriach: "Jestem osobą lubiącą rozmowy z ludźmi", skończ z nieśmiałością, za każdym razam gdy pomyślisz lub co gorsza powrócisz do "starego trybu myślenia" wyobraź siebie-Wyobraź sobie osobę prowadzącą między narodową konferencję na której jesteć największym ekspertem i wszyscy ciebie podziwiają za to co mówisz i czynisz...

Dlaczego nieśmiałość ma dezorganizować TWOJE życie?
Czy musisz być skazany na milczenie gdy grono innych się doskonale bawi?
Czy Twoja pewność siebie musi być zagrożona?
Czy bać się oceny innych?

Jeżeli chodź na jedno pytanie odpowiedziałeś/łaś NIE to jesteś na dobrej drodze do pokonania TWOJEGO "paralizatora sukcesu".

Pokonaj swoją nieśmiałość raz na zawsze sprawdzonymi, śmiertelnie skutecznymi i bezpiecznymi metodami, których opanowanie pokona Twoją nieśmiałość w mniej niż tydzień!!!
Licencja: Creative Commons
0 Ocena