Dowiedz się jak sprawić, aby wystąpienia publiczne stały się Twoją mocną stroną - pozbądź się tremy i opanuj sztukę autoprezentacji.

Data dodania: 2009-06-19

Wyświetleń: 4315

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative CommonsNie wiem, jak często czujesz złość wynikająca z tego, że gdy inni mówią, Ty siedzisz gdzieś cicho w kącie. Z jednej strony czujemy się z tym bezpiecznie, ale z drugiej… to ktoś inny jest w centrum uwagi, ktoś inny dostaje brawa, jest atrakcyjniejszy w oczach innych i być może... zarabia więcej.

Wszystko dzięki temu, że ta osoba potrafi mówić. Chociaż więcej prawdy jest w stwierdzeniu, że po prostu – nie boi się mówić. Wiesz, najwspanialsze jest to, że aby zacząć mówić, trzeba jedynie pokonać wewnętrzny strach.

Jeżeli przynajmniej przez sekundę jakaś część Ciebie poczuła, że świetnie byłoby przełamać lęk i aby wystąpienia publiczne stały się dla Ciebie przyjemnością, to przeczytaj ten tekst i dowiedz się...

Rada nr. 1:
ZACZNIJ MÓWIĆ DO LUDZI - POZBĄDŹ SIĘ LĘKU JUŻ TERAZ!


Jeżeli widzisz na poniższym zdjęciu chodź w 1% samego siebie musisz czytać dalej i poznać sekrety stania się doskonałym mówcą bez względu na okoliczności i ilość osób na sali!!!Oto trzy z setek sekretów stania się doskonałym, niepohamowanym mówcą:

Sekret 1
Nikt nie rodzi się mówcą. Przestań wierzyć tchórzliwym sceptykom, którzy próbują wmówić Ci, że mówcą się rodzisz. Zastosuj rady zawarte w "Nie boję się mówić", a to mówca narodzi się w Tobie.

Sekret 2
Trema jest najlepszym przyjacielem skutecznych mówców. Autor nie pozwoli na to, abyś traktował swojego największego przyjaciela jak znienawidzonego wroga. Niech zadziała prezentacyjne aikido – wykorzystaj siłę tremy w generowaniu porażających wystąpień.

Sekret 3
Podziękuj za trudnych słuchaczy. Może istnieje coś takiego jak złośliwy słuchacz, jednak dzięki nim Twoje prezentacje mogą osiągnąć potężne mistrzostwo. Dzięki tej książce Twoja lista wymagań będzie wyglądać tak: dobry napój, rzutnik, markery i jeden trudny słuchacz.

Oto trzy recenzje na temat doskonałej książki w której znajdziesz kilkadziesiąt sekretów których nie znajdziesz nigdzie indziej jak być doskonałym mówcą!

"W książce Roberta znalazłem bardzo dużo rzetelnej wiedzy teoretycznej, która została zastosowana w praktyce. Poradnik napisany jest w sposób wyjątkowy, barwna, często humorystyczna opowieść, ale zawsze z czytelnymi poradami (...) Polecam nawet osobom znającym już sporo teorii ze szkoleń czy literatury, ale jeszcze nieprzekonanym, że to działa…"

- Adam Runo, Gdańsk

"Moim zdaniem na szczególną uwagę zasługuje rozdział dotyczący metod radzenia sobie z tremą. Dowiadujemy się z niego, w jaki sposób stres pomoże nam się skoncentrować, zmobilizować i zdynamizować nasze wystąpienie!"

- Leszek Koziróg, Olsztyn, Trener Fundraisingu (Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu)

"Poradnik napisany bardzo lekko, w takim „luźnym” stylu, jakby autor opowiadał to znajomym. Pojawia się tu humor, którego, moim zdaniem, brakuje wielu branżowym opracowaniom na temat wystąpień. Moja żona, niezajmująca się wystąpieniami publicznymi, też ją przeczytała i chwaliła za przystępność tekstu i humor."

- Marek Rachalewski, Łódź, zajmuję się publicznymi prezentacjami

Trzy korzyści płynące z bycia doskonałym mówcą i wile innych znajdziesz na stronie książki "Nie boję się mówić"

Z Poważaniem Mateusz Jaworowicz
SuperAdmin --> http://cnnb.iq24.pl/

P.S.
Zapraszam tez do zapoznania się z artykułem:
Nieśmiałość - Twój wróg!

Źródło tekstu

Licencja: Creative Commons
0 Ocena