Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Od lat borykam się ze schizofrenią, z którą ponoć świetnie daję sobie radę tak, że po mnie nie widać tej choroby. Jestem sama, ponieważ jedyna córka wyjechała za granicę i całym sensem życia są dla mnie zajęcia związane z czytaniem książek, pisaniem artykułów i buszowaniem po internecie. Postawiłam na swój rozwój psychiczny i wygląda na to, że wygrałam z chorobą.

Moja praca to

Jestem z zawodu archeologiem, ale od lat na rencie inwalidzkiej. Nie mniej jednak doraźnie wykonuję swój zawód. Poza tym próbuję odnaleźć się w programach partnerskich, aby dorobić do niewielkiej renty i zapoznać czytelników ze swoim sposobem na życie.

Moje zainteresowania

Uwielbiam czytać książki - głównie naukowe i popularnonaukowe - z zakresu archeologii, historii, sztuki, geologii i gleboznastwa oraz psychologii, filozofii i teologii, które traktuję jako rodzaj autopsychoterapii, a ostatnio zainteresowałam się e-biznesem. Jestem specjalistką w zakresie średniowiecza polsko - ruskiego pogranicza i mam pokaźny dorobek naukowy w postaci badań i publikacji. Obecnie próbuję wykorzystać także swoją wiedzę psychologiczną w ramach programów partnerskich.

Pokaż więcej
Moralitety i afirmacje

Moralitety i afirmacje

Są to spisane moje mądrości w formie aforyzmów, którymi kieruję się w życiu, a do których doszłam borykając się z poważną chorobą psychiczną i walcząc z rozchwianiem swego charakteru. Tworzyłam je przez całe lata. W większości wymyśliłam je sama, tylko niektóre, bardzo nieliczne zaczerpnęłam z literatury.

Profil

Urszula Ruszkowska

Autor
Napisz wiadomość

Od lat borykam się ze schizofrenią, z którą ponoć świetnie daję sobie radę tak, że po mnie nie widać tej choroby. Jestem sama, ponieważ jedyna córka wyjechała za granicę i całym sensem życia są dla mnie zajęcia związane z czytaniem książek, pisaniem artykułów i buszowaniem po internecie. Postawiłam ...

Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:3720

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2007-11-04 16:03:08
Miasto:
CHEŁM
Województwo:
Lubelskie

Ostatnie logowanie:
13-09-2009