Odkryj swoją twórczą naturę i stań się artystą!

Data dodania: 2009-02-13

Wyświetleń: 2507

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

SYNCHRONICZNOŚĆ

Człowiek jako istota fizyczno – duchowa, ma zaburzoną synchroniczność poprzez zanieczyszczenia w ciałach niższych. Do nich należą emocje, myśli i fizyczność ciała. Wewnętrzne światło nie może się przebić poprzez chmury tworzące mur ciemnej energii. Światło wewnętrzne powinno połączyć się z wszechobecnym światłem Boga Stwórcy. Mur stanowi zaporę dla połączenia.

Jak zburzyć mur zapomnienia?

Jest wiele metod, które są skuteczne. Należy zacząć od oczyszczania emocji, które napędzają umysł. Jedną z metod jest zebranie danej emocji np.: zazdrości w kulkę i mentalne rozbicie jej o górę lub drzewo. Można zapisać ją mentalnie na płytę CD, a potem płytę zniszczyć w umyśle.

To są bardzo proste metody ale dla wytrwałych. Natomiast skuteczną metodą jest odczytanie emocji i rozpoznanie programu rodowego, ukrytego pod nią. Emocje zawsze pochodzą z osądów i przynoszą największy emocjonalny ból istnienia. Napędzają myśli, które niszczą naszą psychikę. Tworzy się nieuporządkowany chaos informacyjny w mózgu.

„Nie da się rozwiązać problemu będąc na tym samym poziomie mentalnym, na jakim się go stworzyło” – A. Einstein.

Życie zmusza nas do podwyższania poziomów mentalnych, poprzez przychodzące problemy życiowe. W konsekwencji chodzi o zlikwidowanie muru obronnego dla światła Stwórcy. Otwierają się powoli kanały synchroniczności. Wszystko jest dobre i stanowi doskonały materiał do rozwoju osobistego. Na gruzach „starego człowieka” rodzi się Nowy Człowiek.

Pancerz ochronny jest zbudowany z podświadomych programów, które napędzają emocje i myśli. Aby przyśpieszyć proces oczyszczania kanałów łączących nas z kosmosem, należy równolegle zająć się oczyszczaniem z toksyn ciała fizycznego. Żywność, którą spożywamy jest skażona poprzez sztuczne nawożenie gleby i herbicydy. Obróbka produktów spożywczych poddawana jest chemicznym zabiegom. Stąd w naszym ciele znajduje się coraz więcej toksyn, które organizm nie jest w stanie sam usunąć. Nie ma programu usuwania chemii i leków chemicznych, które zalegają latami w naszych organach.

Emocje i negatywne myśli są rzutowane na ciało i w ten sposób powstają choroby. One pokazują nam nasze wewnętrzne problemy. Jeśli je nie rozwiążemy, to pozostaje nam cierpienie fizyczne i psychiczne. Problem w duszy przekłada się na ciało.

Organizm można skutecznie oczyścić ziołowymi suplementami diety. Stosuję w rodzinie preparat ziołowy Alveo z firmy AKUNA, który myje i czyści wszystkie wewnętrzne organy z wieloletnich zanieczyszczeń. Rozpuszcza wszelkiego typu kamienie, wytworzone z wewnętrznego zimna. Kwiaty (zioła) noszą w sobie energię upału i likwidują w organizmie zimno. Stąd takie nieprawdopodobne ich działanie. Każda ciężka choroba bierze się z wewnętrznego zimna.

Podczas oczyszczania organizmu, niezbędny jest ONYX plus z całym kompletem minerałów i witamin. Stanowi to wspaniałą profilaktykę prozdrowotną, zapobiegającą wielu groźnym chorobom takim jak rak czy zawały. Alveo jest dla ciała jak gleba dla rośliny a Onyx plus stanowi wodę do podlewania tej rośliny, aby wyrosła.

Służę radą i pomocą w oczyszczaniu emocji, umysłu i ciała, gdyż sama ten proces przeszłam. Znalazłam skuteczne środki i je w dalszym ciągu stosuję, gdyż wolę zapobiegać i rozwiązywać bieżące problemy, niż czekać aż coś się wydarzy. Kontakt ze mną jest poprzez stronę internetową podaną w stopce artykułu.

Po kompleksowym oczyszczeniu przychodzi czas na spełnienie największych marzeń, przez otwarte kanały intuicji. Człowiek staje się twórczy i otrzymuje bezpośrednie przekazy od Stwórcy. Jesteśmy wszyscy stworzeni na wzór i podobieństwo Boga, dlatego twórczość jest naszym dziedzictwem duchowym. Wskazuje na synchroniczność ze Stwórcą, z Jego światłem stwarzania.

Spotykam ludzi, którzy od lat stosują suplementy diety Akuny i widzę w nich wspaniałą synchroniczność. To szczęśliwi ludzie! Spełniają im się największe marzenia. Kwiaty zakwitają poprzez miłość i karmią swoją radością. Tym sposobem jest przyswajana poprzez kwiaty radość życia w naszym ciele i umyśle. Z organizmu wyrzucane są wszelkie śmieci.

Szczęście zaczyna się tam, gdzie rozum nie dociera. Oczyszczone ciało uspakaja umysł i likwiduje emocje. Znika chaos informacyjny w mózgu i powstaje cisza. Wówczas cenisz samotność, gdyż tylko w niej można tworzyć. Nie możesz być osamotniony, bo wszystko co stworzysz dajesz światu, aby korzystał z twoich przekazów.

Wielcy naukowcy jak A. Einstein czy artyści, żyli w synchroniczności ze Stwórcą. Stąd powstawały wielkie odkrycia naukowe czy wspaniałe dzieła artystyczne.

Jeśli chcesz wyróżnić się z tłumu, to pierwsze co powinieneś zrobić, to oczyścić ciało i umysł. Porzucić ograniczającą skorupę, przez którą światło nie może się przebić. Ta skorupa, to mur zaporowy, nazywany popularnie „ego”. Ona oddzieliła nas od Stwórcy i uwięziła w niewoli programów pokoleniowych oraz karmicznych uwarunkowań.

Zawsze jest wyjście z niewoli. Wystarczy mała iskra świadomości jak to zrobić. Dalej powiększa się płomień wiedzy i rozjaśnia wszystkie ciemności.

Nie bądź mentalnym rzemieślnikiem! Napracujesz się wielce a skutki bardzo niewielkie.
Zostań artystą, który tworzy wspaniałe boskie dzieła, z pomocą siły twórczej Wszechświata. Wydaj owoce swego życia, na wzór kwitnących kwiatów z których wyrastają smaczne owoce czy nasiona.

Synchroniczność to całkowite obudzenie człowieka ze snu nieświadomości. Przebudzenie do nowego i szczęśliwego życia.

Moja książka „Symfonia Przebudzenia” pozwoli Ci zrozumieć prawa rządzące Wszechświatem i szybciej się obudzić. Poznasz ziemską wycieczkę Twojej zagubionej duszy.


Licencja: Creative Commons
0 Ocena