Jak inwestować na giełdzie, inwestowanie na giełdzie, inwestowanie na giełdzie w praktyce, Inwestowanie dla początkujących, chcę zacząć inwestowanie na giełdzie, giełda, Dlaczego warto inwestować?, Jak grać, aby wygrać?, Jakie są metody inwestycyjne?,

Data dodania: 2009-01-29

Wyświetleń: 2438

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli tak to mam dla ciebie coś specjalnego, jeśli nie to zapraszam tutaj.
Wielu prostych ludzi słysząc słowo giełda przechodzi obok obojętnie. Kiedy ostatni raz myślałeś lub myślałeś o giełdzie, jako o sposobie na dojście do bogactwa? Wielu ludzi od czasu do czasu o tym myśli, jednak brakuje im jednego ważnego elementu - podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestowania.

"Od zawsze wiedziałem, że będę bogaty. Nie sądzę, bym wątpił w to nawet przez minutę."
Oto słowa jednego z największych inwestorów na świecie(Warren Buffet). Pomyśl gdybyś ty za parę lat mógł tak o sobie powiedzieć.

Dlaczego więc nie zacząłeś lub nie zaczęłaś z sukcesem inwestować na giełdzie?" Większość ludzi odpowie: bo nie wiedziałem, jak to się robi, bo bałem się strat, bo to nie dla mnie... Możesz dalej myśleć tym torem, możesz też zmienić myślenie i poznać, jak pasjonujące jest inwestowanie. Nawet, jeśli nie masz żadnych pieniędzy - dzięki grze giełdowej "na sucho".
Są serwisy, które umożliwiają wirtualne inwestowanie giełdzie np. gra.onet.pl

Jednak do zdobycia wiedzy praktycznej potrzebna jest najpierw wiedza teoretyczna. Polecam lekturę napisaną przez fachowca polskiego rynku giełdowego.

Dzięki ebookowi „GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce”, możesz już za chwilę odkryć, jak funkcjonuje giełda i jak zacząć na niej zarabiać. Co więcej, jeśli otworzysz internetowy rachunek w domu maklerskim - będziesz mógł lub mogła kontrolować sytuację, obserwować wykresy, kupować i sprzedawać papiery wartościowe nie wychodząc nawet w tym celu z domu.
Zajmie Ci to dokładnie tyle Twojego czasu, ile sam lub sama zdecydujesz się przeznaczyć na uczenie się, śledzenie notowań itp. Będziesz się uczyć w tempie, jakie Ci najbardziej odpowiada. Do tego wszystkiego potrzebny Ci będzie tylko komputer z dostępem do internetu...
Oto niektóre z tematów poruszonych w książce „GPW I - Giełda Papierów Wartościowych w praktyce”:
• Dlaczego warto inwestować?
• Jak działa giełda i co oznaczają związane z nią terminy?
• Jak grać, aby wygrać?
• Jakie są metody inwestycyjne?
• Co to jest analiza techniczna, fundamentalna i portfelowa?
• Jak wykorzystać analizę techniczną w praktyce?

Więc zastanów się, może to dziś jest ten dzień, który zmieni twe życie.
Licencja: Creative Commons