Artykuł opisuje problem małych piersi i sugeruje pewne rozwiązanie powiększenia biustu okolicznościowo. Z treści możemy dowiedzieć się gdzie można zakupić dane produkty i jakie jest ich działanie. Dane statystyczne oparte są o wyniki sprzedaży polskich sexshopów internetowych

Data dodania: 2007-05-02

Wyświetleń: 23250

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 5

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

5 Ocena

Licencja: Creative Commons

Biust kobiecy jest to bez wątpienia najbardziej seksowna część kobiecego ciała. Faceci od zarania dziejów są żywo zainteresowani na temat pięknych i jędrnych piersi, co powoduje, że każda z kobiet chce mieć swój biust w miarę większy (na przykład miseczka C), który podoba się każdemu mężczyźnie.

Niestety fakty świadczą o tym, że Połowa polek chciałaby mieć większy biust niż ma. Rozwiązaniem jak najbardziej są ćwiczenia które można znaleźć na stronie http://www.shopsex.com.pl/powiekszanie-piersi-i-6.html albo zakupić specjalne produkty powiększające piersi.

Dane statystyczne polskich sexshopów internetowych pokazują, że bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się tego typu produkty. A są nimi "żel do powiększania piersi" i "pompka do powiększania biustu" firmy scala. Z recenzji wiemy, że te produkty są przeznaczone do osiągnięcia efektów natychmiastowych, trwających parę godzin.

Wyobraźmy sobie sytuacje jak dziewczyna umówiona na randkę spodziewa się tego samego dnia kontaktu seksualnego ze swoim randkowym partnerem. Nic nie jest lepszego jak pierwsze wrażenie pięknego, dużego i jędrnego biustu. Działanie tego typu kremów czy żeli jest bezcenne w takich trudnych sytuacjach. Poza tym dobrze jest by samemu się czuć pewnie i komfortowo, że nasze walory są naprawdę przekonujące.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Licencja: Creative Commons
5 Ocena