Muzyka rock jest powszechnie uznawana za przeznaczoną dla mężczyzn, silnych, twardych, mocnych, wytrzymałych. Często jednak zarówno o boku wokalistów jak i fanów danych zespołów pojawiają się kobiety, płeć o której stereotypowo mówi się słaba, delikatna, romantyczna.

Data dodania: 2009-01-06

Wyświetleń: 1914

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Muzyka rock jest powszechnie uznawana za przeznaczoną dla mężczyzn, silnych, twardych, mocnych, wytrzymałych. Często jednak zarówno o boku wokalistów jak i fanów danych zespołów pojawiają się kobiety, płeć o której stereotypowo mówi się słaba, delikatna, romantyczna. Jednak to one odgrywają coraz większa rolę w dzisiejszej muzyce rockowej. To one przyciągają tysiące czy nawet miliony fanów na areny, gdzie odbywają się koncerty czy jeszcze więcej ludzi przed ekrany telewizorów czy monitorów by popatrzeć na ich wdzięki.
Dobrym przykładem kobiety „rockowej” jest towarzysząca zespołowi „The Neverland Express”, a w szczególności Michaelowi Lee Aday Patricia Rousseau, znana bardziej jako Patti Russo. Występuje ona w wielu z jego koncertów, jako główny żeński głos. To do niej śpiewa Meat Loaf, to z nią przeżywa podczas nich najważniejsze chwile, poznania, miłości, cierpienia i szczęścia. To ona swymi strojami, tańcem i głosem urozmaica i znacznie wzbogaca tworzone widowisko. To dzieki niej jest na kim zawiesić oko, gdyż bez wątpienia przyciąga uwagę niejednego mężczyzny. Z całą pewnością ma wielki talent, dzięki czemu ma tysiące fanów na całym świecie. Ma swoich wielkich fanów, którzy głównie ze względu na nią podróżują za Meat Loafem by ujrzeć właśnie jej wdzięki.
W świecie, w którym dominują mężczyźni, warto podsunąć im kogoś do towarzystwa, kto sprawi, że wokalista zdobędzie jeszcze większą i bardziej powszechną sławę. Kogoś kto samą swą obecnością stworzy niesamowite przedstawienie, bez różnicy czy będzie to na szczerym polu, na dziedzińcu zamkowym czy na największym stadionie na świecie. To ku niej będą zwrócone miliony par oczu, bo to na kobiety przyjemniej się patrzy. W szczególności, gdy są one tak dynamiczne i piękne jak wyżej wymieniona Patti.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena