We wtorek rozpocznie się ostatnie spotkanie z udziałem Biało-Czerwonych przed startem Euro 2020. Polacy w Poznaniu zmierzą się z Islandią. Na jakie ustawienie po kontuzji Arkadiusza Milika zdecyduje się Paulo Sousa? Czym Portugalczyk zaskoczy przeciwników i jakie warianty będzie chciał przetestować? Zapraszam na zapowiedź tego spotkania, a także statystyki przygotowane przez bukmachera PZBuk.

Data dodania: 2021-06-08

Wyświetleń: 521

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Ostatni sprawdzian przed Euro – Polacy zmierzą się z Islandią!

Polacy faworytem meczu w opinii bukmachera?!

Polska była faworytem również przed rozpoczęciem spotkania z Rosją, jednak wystawiony przez Paulo Sousę skład mocno zamieszał w analizach bukmacherskich przed rozpoczęciem tej rywalizacji. Wystawienie drugiego garnituru nie było tym, czego spodziewali się bukmacherzy. Polacy zaprezentowali się z niezłej strony, jednak spotkanie zakończyło się bramkowym remisem. Był to już kolejny mecz ze Sborną, w którym padł wynik BTTS, czy tak samo będzie z Islandią? Statystyki wskazują, że Biało-Czerwoni nie są monolitem, jeśli chodzi o grę w defensywie. Tylko raz od początku pracy nowego selekcjonera udało nam się zachować czyste konto i była to rywalizacja z niżej notowaną Andorą.

Dziennikarze nie mają wątpliwości, że w dzisiejszym spotkaniu zagrają największe gwiazdy reprezentacji Polski, co z miejsca odbija się na proponowanych kursach przed startem tego meczu. Polacy są murowanym faworytem, jeśli spojrzysz na przeliczniki, warto jednak pamiętać, że mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami. Więcej na temat typowania przeczytasz tutaj.

Islandia – czarny koń Euro 2016!

Drużyna Islandii zaprezentowała się z bardzo dobrej strony podczas ostatnich Mistrzostw Europy, na których nie tylko wyszła z grupy, ale również odprawiła z kwitkiem Anglików z turnieju. Tym razem mają oni wolne w środku czerwca, ponieważ nie wywalczyli kwalifikacji na turniej, co było sporym rozczarowaniem.

W składzie tej drużyny znajduje się kilka uznanych nazwisk i z pewnością nie zabraknie im charakteru. Islandczycy to twarda drużyna, która powinna być idealnym sprawdzianem dla Polaków przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy. Goście może nie są faworytem tego meczu w opinii legalnego bukmachera PZbuk, jednak trzeba pamiętać, że jest to nieobliczalna drużyna. Śmiem twierdzić, że mimo braku awansu na turniej finałowy będzie to poważniejszy sprawdzian niż starcie z Rosją.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena