Czy istnieją jeszcze uliczni wojownicy? Tak, to Kimbo Slice, współczesny street fighter, przeczytaj jak potoczyła się jago kariera, od zabijaki ulicznego, do zawodnika MMA.

Data dodania: 2008-07-23

Wyświetleń: 12485

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pseudonim Kimbo Slice, Wzrost 1.80 m, waga 110 kg, urodzony 8 lutego 1974 -(34 lata), miasto urodzenia Nassau, Bahamas. Obecnie mieszka z rodziną w Miami, i jest ojcem sześciu dzieci: trzy dziewczynki i trzech chłopców.

KARIERA KIMBO

Kimbo Slice, rozpoczął swoją karierę w walkach ulicznych. Pokonał Byrda (Big D), Rasta , BigMaca , Adyrana, The Bouncera, Chico , demolując przy tym ich ciała. Nie miał sobie równych, do czasu starcia z byłym oficerem policji z Bostonu, Seanem Gannonem, przegrał z nim po morderczej walce. Dzięki zamieszczeniu walk w internecie, Kimbo szybko stał się popularny. Niedługo potem, trenowany przez weterana Bas Ruttena, rozpoczął karierę w formule MMA.

Jego debiut nastąpił 23 czerwca 2007 roku. Walczył z Rayem Mercerem. Walkę zaplanowano na 3 rundy, z wykorzystaniem wszystkich profesjonalnych reguł MMA. Kimbo wygrał z 46 letnim weteranem, a jago kariera nabrała tempa. Następnie walczył z Bo Cantrellem, pojedynek trwał może 30 sekund! Postanowiono żę Kimbo jest gotów walczyć z najlepszymi. Wyzwał on do walki gwiazdę MMA, Tanka Abbotta. Zapowiadała się więc wspaniała walka na wyniszczenie. Ponieważ, obaj zawodnicy preferują ofensywny styl. I znów starcie nie trwało długo, ku zdziwieniu widowni Kimbo zniszczył Tanka już po kilkunastu sekundach. Jego ostatni pojedynek z Jamsem Thompsonem nie był już tak łatwy, jak wszyscy oczekiwali. Zakończyła się skandalem, walka nie dość, że źle punktowana przez sędziów (po ujawnieniu kart) to jeszcze zatrzymana niesłusznie na korzyść Kimbo. Wielu ludzi wyraziło sprzeciw po tej walce. Sam Bass Rutten - trener Kimbo powiedział, że Kimbo wygrał niezasłużenie.

Jednak Kimbo już zalicza się do czołówki zawodników MMA. Jak sam mówi: wybrał karierę Mixed martial arts, ponieważ są tam pojedynki o wiele bliższe walce ulicznej, może się on tam sprawdzić. Jak potoczy się jego kariera mimo, tak zaawansowanego wieku, zobaczymy. Ja czekam tylko jak zmierzy się Bob Sapem lub Chuck Liddellem.

Walki uliczne Kimba:

http://youtube.com/watch?v=J3odZhVy7u4&feature=related

Jedyna przegrana Kimbo vs. Gannon

http://www.youtube.com/watch?v=CKb1jeg-fgI&eurl=http

Kimbo vs. Tank- demolka

http://www.youtube.com/watch?v=ZK3a8vs79bU&eurl=http

kimbo

Licencja: Creative Commons
0 Ocena