Widowisko, na które czekał niejeden piłkarski kibic – Euro 2020! Kto okaże się najlepszy?! To już tradycja, że analitycy sportowi głośno typują grono ścisłych kandydatów, których stawia się w roli faworytów do zgarnięcia złotego medalu. Szanse określają zarówno eksperci, jak i dziennikarze, a przede wszystkim zapaleni kibice. 

Data dodania: 2021-06-21

Wyświetleń: 505

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Euro 2020 – kto wygra?!

Kto ma największe szanse na wygraną tegorocznych mistrzostw? Tego dowiesz się w artykule poniżej – zachęcamy do jego przeczytania!

Faworyci Euro 2020 – kto zostanie mistrzem?

Takie pytanie zadają sobie miliony osób w Europie i na świecie. Drużynę, która zostanie zwycięzcą Euro 2020, można typować z grona aż 24 reprezentacji - bo właśnie taka liczba zespołów zakwalifikowała się do turnieju Mistrzostw Europy. Nie da się ukryć, że nie każda drużyna pokaże nam grę na najwyższym poziomie, w turnieju biorą udział i takie, które zawiodą nas swoją formą. Szczególnie po okresie pandemii i wstrzymaniu większości rozgrywek. Analitycy sportowi nie dają szans na wygraną takim drużynom jak Finlandia czy Słowacja. Jednak sport rządzi się własnymi prawami i nie możemy być pewni niczego! Szanse na zwycięstwo ma każdy, przekonaliśmy się już o tym podczas meczu Polska – Słowacja, gdzie teoretycznie słabsza drużyna okazała się tą lepszą.

Faworytami wskazywanymi przez analityków sportowych i zakłady bukmacherskie są drużyny, które od wielu lat nie schodzą poniżej pewnego poziomu gry. Możemy śmiało napisać – bardzo wysokiego poziomu. Kogo typują legalni bukmacherzy? Przede wszystkim Portugalię, która jest aktualnym mistrzem Europy. Na drugim miejscu wskazywany jest mistrz świata, którym jest Francja. Na kogo stawiają kibice? Zdania są podzielone, ale przede wszystkim na Włochów, Anglików, Hiszpanów i Belgów.

Nie da się ukryć, że każda z tych drużyn zagwarantuje nam na Euro 2020 światowy poziom gry. W składach każdej z nich zasiadają gwiazdy światowego formatu, które są w stanie zagwarantować wygraną swojej reprezentacji.

Reprezentacja Polski – Euro 2020

Polska na tegorocznych Mistrzostwach Świata powinna skupić się na realizacji postawionego przez siebie celu – wyjściu z grupy. W ciągu ostatnich lat tylko raz udało nam się rozegrać mecze tak, aby to nam się udało. Pamiętne Euro 2016 – czy tym razem możemy liczyć na taki obrót wydarzeń? Zakłady bukmacherskie niestety nie są tego zdania, nie dają naszemu zespołowi za wielkich szans na opuszczenie grupy. Po serii niepowodzeń prowadzenie drużyny przejął Paulo Sousa - były trener Girondins Bordeaux. Czy doskonale sprawdza się w tej roli? Polacy w ostatnim czasie nie mogą przebić się ponad remis i bezmyślnie tracą bramki. Być może nowy trener miał za mało czasu na przygotowanie naszej drużyny do tegorocznych mistrzostw, co skutkuje niepowodzeniami na boiskach.

Udział kibiców na poszczególnych meczach będzie uzależniony od sytuacji epidemiologicznej w danym kraju. Wprawdzie zachorowania na całym świecie gwałtownie się zmniejszyły, jednak w dalszym ciągu należy zachować ostrożność i stosować się do zaleceń w kwestii Covid-19.

Dowiedz się jeszcze więcej o nadchodzących turniejach i zawodach.

Euro 2020 – na kogo stawiać?

Oczy kibiców skierowane są ku grupie F, w której znajdują się – Francja, Portugalia, Niemcy oraz Węgry. Oczywiście, aby poprawnie określić szanse zespołu mającego wygrać mistrzostwa należy dokładnie śledzić cały turniej. Jednak po ostatnich meczach na faworyta Euro 2020 analitycy sportowi regularnie wskazują Reprezentację Francji, która widać zrobiła na nich duże wrażenie. Na tę chwilę to właśnie francuska drużyna zajmuje pierwsze miejsce w tabeli – posiada 4 punkty. W poprzednich meczach wygrała z Niemcami i zremisowała z Węgrami. W ostatnim meczu zmierzy się z Portugalią, czy ten pojedynek przerwie dobrą passę zespołu? Jeśli chcesz, przekonaj się o tym, sprawdzając statystyki na stronie takiej jak pzbuk.pl.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

 

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Materiał przygotowany we współpracy z serwisem – Artelis.pl.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena