Netflix to bezwzględnie najpopularniejsza platforma streamingowa w Polsce, która zyskała swoją renomę przede wszystkim dzięki ogromnej różnorodności i dostępowi do niezliczonej bazy filmów i seriali.

Data dodania: 2023-05-09

Wyświetleń: 231

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jakie seriale pojawią się na Netflixie w 2023 roku?

Można to w pewnym sensie porównać do oferty Bizzo Casino login, gdzie również można się bawić bez ograniczeń, ale przy grach w Internecie. 2023 to rok kolejnych premier i kontynuacji, na które czekają wszyscy fani seriali.

W niniejszym artykule przybliżymy premiery wszystkich największych i najbardziej wyczekiwanych produkcji zaplanowanych w 2023 roku. Zaplanowano kilkadziesiąt produkcji – po kilka na każdy miesiąc, więc postaramy się wskazać te najbardziej wyczekiwane i warte uwagi.

Wiedźmin sezon 3 – lato 2023

Nie podano jeszcze daty, ale wiadomo, że serial ma zagościć na Netflixie tego lata. Będzie to nie lada gratka dla wszystkich fanów prozy Sapkowskiego oraz gier o tym samym tytule. Mimo że produkcja spotkała się z dużą falą krytyki – zwłaszcza po drugim sezonie, Polacy nadal z zapartym tchem wyczekują z na trzecią odsłonę, licząc w duchu, że twórcy w końcu sięgną po oryginalną treść z książek i przedstawią przygody Geralta tak, jak wszyscy by sobie tego życzyli. Czy to się uda? Kto wie – może należy odczekać do momentu wyjścia z opowiadań i rozpoczęcia pięciotomowej sagi?

Squid Game sezon 2 – 2023?

Ogromny sukces koreańskiego serialu Squid Game wymusza na Netflixie zrobienie drugiej odsłony. Mimo że dla większości fanów historia powinna zamknąć się na pierwszym sezonie, to pojawienie się kontynuacji jest niemal pewne. Po prostu trudno zabić kurę znoszącą złote jaja. Czy serial, który bazował na oryginalnym pomyśle i po odgrzaniu będzie bawił tak samo? Z pewnością nie – chyba że twórcy przygotowali w zanadrzu jakieś ciekawe pomysły i ogólny poziom produkcji będzie odpowiednio wysoki. Nie należy spodziewać się aż takiego szoku, jakim był pierwszy sezon, ale można być pewnym, że produkcja z pewnością przyciągnie przed ekrany dziesiątki milionów widzów.

All of Us Are Dead sezon 2 – 2023

Kontynuacja niesamowitych przygód grupy nastolatków z koreańskiego miasta, które zostało zaatakowane wirusem zamieniających ludzi w zombie. Pierwszy sezon był prawdziwym rollercoasterem emocji, przemocy i ciekawych relacji pomiędzy bohaterami. Historia ma duży potencjał na rozwój, więc drugi sezon powinien zapewnić sporo tego samego, czyli dokładnie to, na co wszyscy czekają.

Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów – 4 maja 2023

Jak to się stało, że czarnoskóra kobieta została królową w serialu Bridgertonowie? Okazuje się, że za wszystkim stoi bardzo ciekawa historia, którą powinni poznać wszyscy fani oryginalnego serialu. Ten miniserial odkrywa wszystkie kluczowe elementy historii charakterystycznej królowej.

Nasza Planeta II - 2023

Serial nasza planeta w 2019 roku wzbudził ogromne zainteresowanie na całym świecie. To widowiskowe przedstawienie natury z różnych perspektyw we wszystkich środowiskach. To program, którym zachwyci się każdy – bez względu na to, czy jest miłośnikiem natury, czy nie. Obok tak pięknie zrealizowanych zdjęć, doskonałego montażu i przedstawienia swata nas otaczającego po prostu nie da się przejść obojętnie i Netflix zdecydował się to wszystko powtórzyć w drugim sezonie. 

Pozostałe seriale

Dodatkowo można liczyć na wiele innych popularnych seriali, wśród których znajdą się takie tytuły jak:

  • Giny & Georgia – sezon 2
  • Cień i kość sezon 2
  • Bielmo
  • Ty – sezon 4
  • Śnieżna dziewczyna
  • Sky Rojo – sezon 3,
  • Wikingowie: Walhalla – sezon 2,

oraz kilkadziesiąt innych produkcji.

Uwaga! W tejście znajduje się link hazardowy, a  hazard niesie ryzyko uzależnienia się i poniesienia strat finansowych i osobistych. Pamiętaj, że każda gra wiąże się z możliwością utraty pieniędzy i z wywołaniem szkodliwych dla psychiki skutków. Działaj odpowiedzialnie!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena