Przychodzi wolny weekend? Jesteście na urlopie i nie wiecie co robić wieczorami? Chętnie obejrzelibyście coś ciekawego, dobrego? Doskonale trafiliście. Oferta platform VOD rozszerza się z dnia na dzień, codziennie dochodzi mnóstwo dobrych seriali. Ale można też trafić na absolutne buble, na które szkoda tracić czasu. 

Data dodania: 2020-03-11

Wyświetleń: 695

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

TOP5 seriali z Netflixa

Przychodzi wolny weekend? Jesteście na urlopie i nie wiecie co robić wieczorami? Chętnie obejrzelibyście coś ciekawego, dobrego? Doskonale trafiliście. Oferta platform VOD rozszerza się z dnia na dzień, codziennie dochodzi mnóstwo dobrych seriali. Ale można też trafić na absolutne buble, na które szkoda tracić czasu. Dlatego chcemy oszczędzić wam zawodów, które często związane są z wyborem złego filmu. Przygotowaliśmy listę TOP 5 seriali Netflixa, które koniecznie musicie zobaczyć. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Orange is the new black

Serial ten opowiada o więźniarkach, które osadzone są w więzieniu w Litchfield. Główną bohaterką jest Piper Chapman, która musi zgłosić się do więzienia na odbycie kary – wyrokiem jest 15 miesięcy. Wszystko to związane jest z dawną miłością Piper, a także dilerką narkotyków – Alex. Musi nagle zamienić swoje wygodne, dobre życie u boku narzeczonego – Larry’ego – na pomarańczowy kombinezon, plakietkę z nazwiskiem i społeczność więzienną. Wkrótce zaczyna porzucać wszystko to, w co wierzyła do tej pory i zaczyna szukać zupełnie nowych przyjaciół, z którymi normalnie by się nie kolegowała. „Orange is the new black” jest obowiązkową pozycją dla każdego – jest to przekrój osobowości, sporo humoru, ale również mnóstwo dramatów.Serial dostępny jest na platformie Netflix.

Mindhunter

To thriller kryminalny, który opowiada o dwóch agentach FBI, którzy mają za zadanie porozmawiać z seryjnymi mordercami, by lepiej ich poznać. Muszą wejść w ich umysł, aby móc rozwikłać pozostałe, dotąd nierozwiązane sprawy. Będą robić wszystko, aby wyciągnąć z rozmów z mordercami jak najwięcej informacji, aby stworzyć portret seryjnego mordercy. To śledztwo, które prowadzą, ma szansę na odmienienie przyszłości całej kryminalistyki.

Dom z papieru

To dynamiczna historia, która dzieje się w hiszpańskiej mennicy narodowej. Grupa złodziei, kierowanych przez Profesora, chce wynieść stamtąd tyle pieniędzy, ile jest tylko możliwe. Ósemka przestępców ma dość… nietypowe metody przetrzymywania zakładników. Ich celem nie jest nawet bezpośrednia kradzież. Mają zamiar wydrukować banknoty i nie kierują się niskimi pobudkami. Szybko zostają oblężeni przez policję, ale czujny Profesor zna każdy ich krok. Akcja nabiera tempa jeszcze bardziej kiedy niektórzy z zakładników postanawiają współpracować z zajmującymi budynek.

Black Mirror

W tym serialu nie znajdzie się wspólnych bohaterów i jednego wątku. Każdy odcinek bowiem opowiada o czymś zupełnie innego. To serial, który porusza (czarne) scenariusze, które mogłyby zdarzyć się w przyszłości. Wszystko toczy się w dość nietypowej, alternatywnej rzeczywistości. Wszyscy bohaterowie to ofiary technologii. W bardzo mroczny i brutalny sposób przedstawione zostają tutaj konsekwencje przenoszenia swojego prawdziwego życia do świata online. Jak rozwiną się wszystkie te historie?

Ty

To z kolei opowieść o właścicielu księgarni, który pewnego dnia poznaje Beck – nieco zagubioną, ale aspirującą młodą pisarkę. Joe robi wszystko, co tylko może, aby zwrócić na siebie jej uwagę. Jest jednak przyjemny i przyjazny tylko z pozoru. Koło empatii nigdy nawet nie stał. Z każdą rozmową, z każdym spotkaniem z nią zaczyna odkrywać w sobie obsesję względem kobiety. Za wszelką cenę dąży do tego, aby osiągnąć swój cel jakim jest zdobycie dla siebie kobiety. Czy uda się mu zrobić to w taki sposób, aby nikt nie pokrzyżował jego planu i nie odkrył, że ma obsesję na punkcie kobiety?

Żaden z tych seriali, które zaproponowaliśmy, nie przypadł wam do gustu? Wejdźcie na Pinbook, gdzie znajduje się więcej opisów najlepszych seriali. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

SPOKEO - nie tylko Pinbook

Już wiecie, że Pinbook.pl to twór SPOKEO i Piotra Sochana. Jedna z najpopularniejszych stron o filmach i serialach online to jednak nie koniec ich wszystkich projektów. Wśród najważniejszych ich projektów bez wątpienia można wyróżnić również pracaonline.net, i-mobi.pl, infonumer.pl czy Joob.pl.

Pracaonline.net to strona, która pozwoli każdemu znaleźć doskonałą pracę w Internecie lub pracę chałupniczą. Opcjonalnie - pracę dodatkową. To serwis, który ma wyselekcjonowane oferty pracy, których nie da się znaleźć nigdzie indziej. Po to, aby każdy użytkownik strony miał realne szanse na to, aby znaleźć zatrudnienie. Stroną podobną, ale nie do końca, jest Joob.pl. Tutaj z kolei można znaleźć tradycyjną pracę w biurze, szczególnie jeśli jesteście z województwa mazowieckiego. To lokalna strona z ofertami pracy, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

I-mobi to z kolei strona, która pozwala na lokalizację dowolnego telefonu, na którym zainstalowana jest aplikacja śledząca. Dzięki dostępowi do panelu można zobaczyć lokalizację z dokładnością do jednego metra. Już nie trzeba martwić się o swoich bliskich, bo wszystko widać jak na tacy! I-mobi umożliwia również podejrzenie połączeń i SMS-ów, wychodzących i przychodzących, na danym telefonie. Bardzo przydatna sprawa, prawda?

A propos telefonów… Jeśli dzwoni do was nieznany numer i nie wiecie, czy warto go odebrać, możecie sprawdzić, kto jest właścicielem numeru na infonumer.pl. Strona ta przeszuka każdą możliwą bazę w poszukiwaniu informacji o osobie, do której należy dany numer. To bardzo ważna strona, ponieważ obecnie oszuści poprzez telefony kradną dane wrażliwe, a także środki z konta. Pamiętajcie więc, aby sprawdzać każdy nieznany numer.

Jeśli chcecie wiedzieć, co jeszcze w planach ma firma SPOKEO - sprawdźcie to na ich stronie internetowej. Nie pożałujecie!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena