Potrzebujesz pomocy radcy prawnego w okolicy Trójmiasta? Radca prawny Gdańsk specjalizuje się w pełnym zakresie prawa cywilnego. Świadczenia obejmują pomoc przy prawie spadkowym, gospodarczym, administracyjnym oraz sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. W jakich sprawach zwrócić się do kancelarii radcy prawnego?

Data dodania: 2023-04-18

Wyświetleń: 172

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Radca prawny w Gdańsku - kiedy sięgnąć po pomoc prawną?

Klienci biznesowi w Gdańsku - centrum międzynarodowego handlu

Kancelaria radcy prawnego położona w Trójmieście styka się bezpośrednio z przedsiębiorcami, którzy stawiają na ten dynamicznie rozwijający się rynek. Specjalizacja w prawie spółek handlowych, prawie administracyjnym oraz podatkowym pozwala świadczyć profesjonalne wsparcie działającym lokalnie spółkom. Doszło już do postępowania sądowego? Dla nas to nie problem, reprezentujemy klientów także w sprawach sądowych. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną z zakresu prawa upadłościowego, energetycznego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Jeśli Twoja spółka boryka się z problemami natury prawnej, skorzystaj z wieloletniego doświadczenia radców prawnych w Gdańsku.

Usługi dla klientów indywidualnych

Specjalność radców prawnych z gdańskiej kancelarii to prawo spadkowe dla osób fizycznych. Kancelaria prawna nie tylko odpowiada za reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych o nabycie, odrzucenie czy podział spadku. Świadczymy także pomoc w sporządzeniu ważnych testamentów, doradzamy
w sprawach sukcesji majątku lub wydziedziczenia. Radca prawny umożliwia również sprawne rozliczenie darowizn czy spadków przed organami podatkowymi.

Nasz obszar działania to także całe prawo cywilne. Masz problem z lokatorem, który nie chce oddać wynajętego lokum? Próbujesz dowieść swoich racji w sprawie o odszkodowanie? Zapewniamy pomoc pełnomocnika w tych i wielu innych sprawach z zakresu prawa administracyjnego, z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego.

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Kancelaria adwokacka w Gdańsku oferuje kompleksową obsługę w sporach pracownika z pracodawcą. Gwarantujemy pomoc prawną w sprawach o niezgodne z prawem rozwiązanie umowy o pracę, dyskryminację i mobbing. Świadczenie usług prawnych na tym się nie kończy - doskonale wiemy, jak odwoływać się od decyzji ZUSu i KRUSu i doprowadzić do prawomocnego zakończenia sprawy.

Radca prawny Gdańsk to przede wszystkim fachowa pomoc w sprawach karnych, pełne zaangażowanie i osobne podejście do każdego klienta. Zapewniamy sporządzanie opinii prawnych, tworzenie umów i regulaminów oraz doraźną pomoc prawną online w nagłych sytuacjach.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena