Niegdyś niewielka wieś rybacka, obecnie jeden z najbardziej znanych nadmorskich kurortów, czyli Gdynia, to konkurujące z Sopotem i Gdańskiem miasto, do którego każdego roku przybywa wielu turystów. Wybierając się jednak w to miejsce, warto z pewnym wyprzedzeniem zarezerwować sobie nocleg, ponieważ im później, tym gorzej coś znaleźć. Gdzie jednak warto się zatrzymać i jak można spędzić czas w tym mieście?

Data dodania: 2021-11-03

Wyświetleń: 467

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Letni wypoczynek w Gdyni

Trójmiasto hotel nad morzem

W Gdyni podobnie zresztą, jak i w innym nadmorskich kurortach można znaleźć wiele przeróżnych miejsc noclegowych, jednak jednym z ciekawszych hoteli trójmiasto nad morzem jest położona bardzo blisko plaży Willa Lubicz, z której ofertą możemy zapoznać się, odwiedzając stronę https://www.willalubicz.pl/hotel/okolica. Wspomniany hotel nad morzem trójmiasto swoim wystrojem przenosi nas w czasie do lat 30-tych, nawiązując tym samym do okresu, w którym została wzniesiona przez pierwszego kapitana nowego portu gdyńskiego. We wspomnianym trójmiejskim hotelu nad morzem znajduje się 16 komfortowo urządzonych pokoi, które zostały wyposażone w telefon, telewizor, sejf, minibar oraz czajnik. W hotelowej restauracji każdego poranka serwowane są przepyszne śniadania w postaci bufetu szwedzkiego przygotowywane z lokalnych produktów.

Okolica i atrakcje

Wspomniany hotel nad morzem trójmiasto zlokalizowany jest w Gdyni Orłowie, czyli w dzielnicy obfitującej w liczne willi. Można tutaj zatem poczuć prawdziwie sielską atmosferę. W najbliższej okolicy trójmiejskiego hotelu nad morzem znajduje się oczywiście plaża oraz molo, które zachęcają nie tylko do plażowania, ale również do pieszych wycieczek. W niedalekiej odległości od molo znajduje się przystań rybacka, a w okresie letnim na plaży organizowane są spektakle gdyńskiego teatru. Przemieszczając się ulicą Plażową, można z kolei dotrzeć do Kolibek, czyli prastarego zespołu dworsko-parkowego. W dawnych czasach w miejscu tym znajdował się dwór, jednak obecnie podziwiać można wyłącznie podupadający pałac. Co jednak można jednak robić w tym miejscu oprócz zwiedzania starej architektury? Z pewnością pojeździć konno w tutejszym ośrodku jeździeckim, spędzając tym miło czas w rodzinnym gronie.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena