Międzyzdroje należą do najbardziej popularnych miejscowości wypoczynkowych na polskim wybrzeżu. Czy jednak oprócz plaży i wody morskiej mają coś ciekawego do zaoferowania? Sprawdziliśmy to dla Was. Zobaczcie co koniecznie trzeba zaliczyć w Międzyzdrojach.

Data dodania: 2022-06-20

Wyświetleń: 385

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Czy warto jechać do Międzyzdrojów?

Najciekawsze atrakcje Międzyzdrojów

  • Na promenadzie możecie zobaczyć domek stojący do góry nogami. Kiedy zajrzycie do jego wnętrza poczujecie nieco problemów z grawitacją - interesujące to będzie doświadczenie.
  • Jeden z największych w Polsce Gabinet Figur Woskowych. Stoi tu około 100 postaci znanych ze świata sportu, polityki albo sceny.
  • Trójpoziomowe oceanarium z akwariami i przedstawicielami podmorskiej fauny i flory z całego świata.
  • Promenada gwiazd - Międzyzdroje jest miejscem wielu ciekawych imprez artystycznych i festiwale. Przybywający tu artyści zostawiają na dłużej ślad swojego tutejszego pobytu w postaci odbitej dłoni.
  • Planetarium - jedno z najnowocześniejszych w Polsce. Może sprawi, że Wasze dzieci zaczną interesować się astronomią.
  • Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego pokazuje jak ciekawa i piękna jest przyroda polskiego wybrzeża
  • Muzeum Muszli i Minerałów - gratka dla miłośników geologii
  • Muzeum Bunkier V3 - coś dla każdego kto pasjonuje się militariami.

Oczywiście to tylko niektóre - wybrane propozycje. Na miejscu znajdziecie na pewno jeszcze dużo innych atrakcji.

Luksusowe apartamenty w Międzyzdrojach

Międzyzdroje mają bardzo bogatą bazę noclegową. Gdybyście chcieli dokładnie sprawdzić i porównać różne oferty możecie to zrobić w Internecie. Na dowolnej stronie rezerwacyjnej napiszcie frazę "luksusowe apartamenty Międzyzdroje" na pewno znajdziecie mnóstwo propozycji. Warto zwracać uwagę na wielkość pomieszczeń, a także odległość od plaży aby nie było zbyt uciążliwe noszenie sprzętu plażowego w postaci parawanów, koców i leżaków. Warto też sprawdzać czy są tam wszystkie udogodnienia jakich potrzebujecie - na przykład aneks kuchenny, pralka czy żelazko z deska do prasowania. Nam najbardziej spodobała się oferta, jaką znaleźliśmy pod adresem: https://balticusapartamenty.pl

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena