Podpowiadamy gdzie spędzić tegoroczny urlop, by był pełen atrakcji i prawdziwego relaksu.

Data dodania: 2020-07-22

Wyświetleń: 759

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Hotel na udane wakacje rodzinne

Tegoroczne wakacje długo stały pod znakiem zapytania. Wielu z nas musiało zweryfikować swoje plany, szczególnie jeśli dotyczyły dalekich wyjazdów zagranicznych i zdecydować się na urlop w Polsce. To doskonały moment na to, by docenić walory turystyczne naszego kraju. Jeśli szukasz miejsca o wyjątkowej atmosferze, cenisz sobie bliskość wody, kojący szum morza oraz ciepły piasek pod stopami, wybierz się do Międzyzdrojów.

Atrakcje w Międzyzdrojach

W przypadku wyjazdu rodzinnego, koniecznie musisz wziąć pod uwagę preferencje i upodobania wszystkich członków rodziny. Każdy podczas wakacyjnego wyjazdu powinien mieć możliwość wypoczęcia, naładowania baterii, a także przeżycia czegoś ciekawego. W przypadku małych dzieci, plaża powinna spełnić ich oczekiwania. Czysty piasek, możliwość mieszania go z wodą, skakania w powstałym błocie, to zajęcie, które zdaje się nigdy się nudzić. Co jednak gdy pogoda nie dopisze? W Międzyzdrojach nie ma miejsca na takie dylematy. Kiedy jest zbyt chłodno na plażowanie, koniecznie trzeba zobaczyć Molo, Zagrodę Pokazową Żubrów, Promenadę Gwiazd, Przystań Rybacką, Kawczą Górę, Bałtycki Park Miniatur. W czasie deszczu można wspaniale spędzić czas w Gabinecie Figur Woskowych, Domku na Dachu, Oceanarium, Muzeum Muszli i Minerałów, czy Planetarium.

Jaki hotel w Międzyzdrojach wybrać?

Wyjazd z dziećmi rządzi się nieco innymi prawami. Dobrze jest móc skorzystać z pewnych wygód, by urlop można było uznać za udany. Dlatego tak ważną jest decyzja, który wybrać hotel? Międzyzdroje posiadają bardzo wiele punktów noclegowych, jednak prawdziwie godnym polecenia jest Hotel Vestina https://www.hotelvestina.pl/. Zlokalizowany z dala od ścisłego centrum, co pomoże Wam odetchnąć od miejskiego zgiełku. Hotel położony jest 50 m od plaży, więc zawsze będzie można wrócić do niego w ciągu dnia na posiłek, do toalety lub gdy czegoś zapomnicie.

Vestina posiada restaurację, serwującą pyszne posiłki z uwzględnieniem różnych diet, a także kuchni wegetariańskiej.

Marzą się Wam Międzyzdroje SPA z basenem? W hotelu Vestina możecie korzystać z bogatej oferty usług SPA, dzięki którym wrócicie z urlopu prawdziwie zrelaksowani i wypoczęci.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena