Jak działa leasing pracowników z Ukrainy? Sezon w pełni, a Tobie brakuje solidnych pracowników? Skorzystaj z leasingu pracowników z Ukrainy i ciesz się porządnymi pracownikami, którzy pomogą Ci w wymagającym okresie. Nie musisz przy tym martwić się skomplikowanymi procedurami i złożonością procesu zatrudnienia. Sprawdź, na czym polega leasing pracowników z Ukrainy i w jaki sposób warto z niego skorzystać.

Data dodania: 2023-01-27

Wyświetleń: 294

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Leasing pracowników z Ukrainy - kiedy warto z niego skorzystać?

Wiele firm nastawionych jest wyłącznie na działalność sezonową. Część funkcjonujących przedsiębiorstw działa natomiast cały rok, jednak zdarzają się okresy, w których konieczna jest praca ze zwiększoną mocą. Wtedy znalezienie dobrego pracownika, który wesprze firmę jedynie w określonym czasie graniczy z cudem. Większość kandydatów jest bowiem nastawiona na stałe zatrudnienie. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest leasing pracowników z Ukrainy, który polega na wynajmie potrzebnych nam osób wyłącznie na wskazany w umowie okres. Jakie są zalety takiego rozwiązania? Jak z niego skorzystać, aby oszczędzić sobie zawiłych formalności i wielu obowiązków związanych z zatrudnieniem? Odpowiedzi znajdziesz w naszym artykule!

Taka opcja zatrudnienia jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które nie szukają pracowników na stałe, lecz jedynie na określony czas. Gotowi do pracy kandydaci są pozyskiwani z innych przedsiębiorstw, które w danym okresie mogą pozwolić sobie na wypożyczenie części pracowników. W ten sposób oba przedsiębiorstwa mogą zredukować koszty zatrudnienia. Dużym atutem takiego rozwiązania jest fakt, że uczestniczący w leasingu pracownicy są już doświadczeni, dlatego wdrożenie ich w obowiązki nie jest zbyt czasochłonne. Dzięki leasingowi możemy również uniknąć przeciągającego się procesu rekrutacji i pozyskać odpowiednich pracowników w naprawdę szybkim czasie.

Wynajmij pracownika przez agencję pracy

Leasing pracowników z Ukrainy jest o wiele wygodniejszym rozwiązaniem, kiedy w trakcie korzystamy z pomocy doświadczonej agencji pracy. Specjaliści z dziedziny rekrutacji i zatrudniania pracowników ze Wschodu szybko pomogą nam wyselekcjonować odpowiednich kandydatów na dane stanowisko. Skupią się przy tym wyłącznie na osobach, które posiadają predyspozycje do wykonywania wskazanych obowiązków. Cała procedura będzie mniej skomplikowana dla przedsiębiorcy, co pomoże zaoszczędzić mu cenny czas. To agencja pracy zajmie się formalnościami, organizacją transportu oraz zakwaterowania pracownika. Do obowiązków pracodawcy będzie należało wyłącznie zapewnienie właściwych warunków pracy i sprawowanie kontroli nad obowiązkami wykonywanymi przez zatrudnioną w ramach leasingu osobę.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena