Imprezy firmowe już dawno przestały kojarzyć się wyłącznie z nudnymi spotkaniami, które na siłę integrują pracowników. Zarówno duże korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa stawiają obecnie na bardziej świadome rozwiązania, efektywnie łączące rozrywkę, edukację i motywację, przy jednoczesnym zacieśnianiu więzi społecznych. Eventy firmowe trzeba jednak właściwie przygotować. Jak odpowiednio zorganizować taką imprezę w Poznaniu?

Data dodania: 2021-10-13

Wyświetleń: 596

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak zorganizować udaną imprezę firmową w Poznaniu?

Organizacja imprez firmowych Poznań - od czego zacząć?

Organizując imprezę firmową przede wszystkim należy określić jej cel. Może to być bowiem spotkanie zapoznawcze nowych pracowników, prezentacja nadchodzących produktów, podsumowanie danego kwartału, bądź event okazjonalny, chociażby bożonarodzeniowy. Coraz częściej firmy przygotowują też specjalne imprezy dążące do usprawnienia komunikacji pomiędzy poszczególnymi działami lub motywujące pracowników do jeszcze efektywniejszych działań. Z pewnością luźniejsze eventy z nastawieniem na zacieśnianie więzi koleżeńskich powinny mieć bardziej rozrywkowy charakter, ułatwiający nawiązywanie kontaktów. Z kolei spotkania dotyczące działalności firmy mogą już przybierać formę elegantszych, jednak niezobowiązujących bankietów. 


Wybór dogodnej lokalizacji

Wybór właściwej lokalizacji to kluczowy element udanego eventu. Głównym czynnikiem, który należy tutaj wziąć pod uwagę jest wymagana powierzchnia miejsca. Mniejszą imprezę firmową Poznań nastawioną na rozrywkę najoptymalniej przygotować w hotelu, zamkniętym lokalu czy wytwornej restauracji. Większe bankiety, spotkania zapoznawcze, gale czy szkolenia połączone z wyjazdem integracyjnym lepiej wypadną za to zorganizowane w salach konferencyjnych bądź w plenerze. Idealnym miejscem na przygotowanie udanej imprezy firmowej okaże się również stadion w Poznaniu. To właśnie tam można zorganizować dowolny event, dodatkowo wzbogacony pysznym jedzeniem i nietuzinkowymi atrakcjami. 


Rozrywka podczas imprezy firmowej w Poznaniu

Nie wolno też oczywiście zapominać o zagwarantowaniu pracownikom odpowiedniej rozrywki. Podczas organizacji imprez Poznań, warto pomyśleć o dobrej muzyce, niebanalnych grach miejskich czy konkursie karaoke. Coraz większą popularnością cieszą się także zabawy zespołowe w plenerze, pikniki, a nawet bale przebierańców. Wszystko zależy jednak od charakteru planowanej imprezy, oczekiwań danego zespołu pracowników oraz budżetu wyznaczonego przez firmę na organizację eventu. 


Szykując imprezę firmową przede wszystkim trzeba uwzględnić potrzeby samych pracowników. Zbyt oficjalna, sztywna atmosfera spowoduje, że wiele z zaproszonych osób nie będzie się czuło komfortowo. Decydując się na Poznań organizację imprez powinno się więc zadbać o bardziej rozrywkowy klimat, który skutecznie posłuży poprawianiu i pogłębianiu relacji koleżeńskich. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena