Strefa relaksu w biurze, nazywana również strefą chillout, może pełnić różne funkcje, w tym pomagać pracownikom w nawiązywaniu relacji. A co mogłoby się stać, gdyby w tym wnętrzu pojawił się dodatkowo fotel z funkcją masażu? O tym, jak to urządzenie może odmienić lub wzmocnić charakter biurowej przestrzeni, przeczytasz w kolejnych częściach artykułu.

Data dodania: 2021-07-23

Wyświetleń: 433

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak fotel z funkcją masażu może odmienić biurową strefę relaksu?

Fotel z funkcją masażu ciała i przywracania spokoju 

Zarówno w firmach zatrudniających dużą liczbę pracowników, jak i w przypadku mniejszych działalności stworzenie strefy relaksu może stać się dobrą inwestycją. Niezależne, dostępne dla każdego pomieszczenie wyposażone w wygodne kanapy, biblioteczkę i akcesoria do gier zespołowych pozwala na atrakcyjne spędzenie przerwy w towarzystwie koleżanek i kolegów. Ale co mogłoby się stać, gdyby w tym wnętrzu pojawił się dodatkowo fotel masujący, a więc zaawansowane technologicznie urządzenie realizujące różne techniki masażu całego ciała?

Wówczas biurowa strefa chillout mogłaby zamienić się w przestrzeń sprzyjającą odprężeniu nie tylko ciała, ale i umysłu. Pracownicy zyskaliby więc szansę na rozluźnienie spiętych partii ciała i dodanie sobie energii do działania oraz pozbycie się negatywnych emocji. Żeby sesje masażu z wykorzystaniem fotela były efektywne, świetnym pomysłem jest umieszczenie go w specjalnie wydzielonej części pomieszczenia, która zapewniłaby pracownikom prywatność i możliwość skupienia się na własnych odczuciach. 

Mimo że te urządzenia nazywane są fotelami z funkcją masażu, można śmiało stwierdzić, że dodatkową ich funkcją jest przywracanie wewnętrznego spokoju. 

Gdzie warto zamówić profesjonalny fotel masujący?

Jak zatem widzisz, fotel z funkcją masażu może sprawić, że biurowa strefa relaksu zamieni się w miejsce, w którym pracownicy będą mogli nie tylko dbać o relacje z kolegami, ale także skupiać się na własnych potrzebach i przywrócić wewnętrzny spokój. A gdzie warto zamówić takie urządzenie, by z sesji masażu czerpać jak najwięcej korzyści? Niezawodne, a przy tym eleganckie i nowoczesne fotele z masażem proponuje niemiecka marka Casada. Obecnie w jej ofercie znaleźć można kilka różnych modeli, które są wyposażone w szereg rozwiązań zaprojektowanych dla utrzymania dobrostanu użytkowników. 

Najnowsze oraz już goszczące w wielu biurach i domach fotele tej marki można obejrzeć na jej stronie internetowej i w salonach firmowych. W tych miejscach czekają konsultanci marki, którzy z przyjemnością pomagają w doborze i zamówieniu profesjonalnego fotela. Jeśli więc masz pytania dotyczące urządzeń masujących albo chcesz dowiedzieć się więcej o modelu, który zwrócił Twoją uwagę, skontaktuj się z konsultantami w wygodny sposób albo odwiedź salon firmowy. 

Przed rozmową lub spotkaniem możesz również przygotować własną listę oczekiwań, które powtarzały się wśród pracowników i potrzeb związanych z charakterem przestrzeni, w jakiej ma znaleźć się fotel do masażu kręgosłupa. Jeśli w firmie panuje nowoczesny styl, dzięki urządzeniu z oferty marki Casada można będzie go zaakcentować, a wśród odwiedzających siedzibę partnerów i klientów zbudować również pozytywne wrażenia.

Sprawdź także Fotel do masażu kręgosłupa!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena