Bieganie niesie ze sobą szereg korzyści: wzmacnia układ odpornościowy, poprawia krążenie, obniża ciśnienie krwi, spala tkankę tłuszczową. Nic więc dziwnego, że młodzi rodzice nie chcą rezygnować z dawki zdrowia i endorfin. Wielofunkcyjny wózek Chariot pozwala łączyć obowiązki opiekuńcze z aktywnym uprawianiem ukochanej dyscypliny. Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się tego typu rozwiązaniem.

Data dodania: 2021-04-29

Wyświetleń: 350

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wózek wielofunkcyjny – rozwiązanie idealne dla biegających rodziców

Po pierwsze: szybkie i bezproblemowe składanie i rozkładanie

To jedna z największych zalet produktu. W przypadku młodych rodziców wyjątkowo ważna, gdy wolnych rąk zawsze brakuje. Składanie wózka zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund. Ramę można złożyć praktycznie jedną ręką. Trudności nie przysparza też demontaż kół.

Po drugie: wszechstronność zastosowania

Wózki wielofunkcyjne Chariot świetnie sprawdzają się zarówno podczas spacerów górskimi szlakami, jak też w czasie biegania w mieście. Będą towarzyszyć rodzicom jadącym na rowerze (dzięki dołączonemu zestawowi do holowania). Dostawka Thule Joggin’ Kit pozwoli stworzyć z czterokołowego trzykołowy wózek, świetnie nadający się do jazdy przed biegnącym rodzicem. Thule Chariot to również niezrównany towarzysz wszelkich zimowych szaleństw na nartach – za sprawą dodatku Thule Chariot Cross-Country Skiing Kit (do dokupienia oddzielnie) tylne koła wózka można przekształcić na płozy. Z takim wyposażeniem rodzice mają naprawdę mało ograniczeń.

Po trzecie: wysokie poczucie bezpieczeństwa

Regulowana rączka wyposażona w hamulec ręczny sprzyja lepszemu kontrolowaniu wózka w czasie ruchu. Zapewnia też większe poczucie bezpieczeństwa prowadzącym go rodzicom. Wsparciem są także tylne odblaski i chorągiewka, które zwiększają widoczność pojazdu z maluchem. Marka Thule, mająca korzenie w Kanadzie, jest znana ze swoich najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wózki wielofunkcyjne Thule Chariot cechują się wysokim zaawansowaniem technologicznym, jak na produkty klasy premium przystało. W trakcie produkcji przeszły pomyślnie wiele testów bezpieczeństwa.

Po czwarte: wysoka jakość produktu

Thule Chariot wyróżnia się niezawodnością oraz wysoką jakością. Nie jest to produkt na jeden sezon. Gdy starsza pociecha z niego wyrośnie, bez problemu posłuży młodszej. Materiał nie wykazuje oznak zmęczenia nawet po wielokrotnym użytkowaniu. Producent zadbał o to, aby jakość szła w parze z bezpieczeństwem stosowania.

Po piąte: wytrzymałość i niezawodność

Przyczepka została zaprojektowana w taki sposób, aby bez problemu wytrzymała ciężar na poziomie 34 kilogramów. Wózek wielofunkcyjny sprawdzi się więc przez wiele kolejnych sezonów.  

Podsumowując, wózek wielofunkcyjny Thule Chariot to sprzęt o wszechstronnym zastosowaniu, który pozwala na aktywny wypoczynek zarówno rodzicom, jak też ich małym dzieciom. Wysoka jakość wykonania, różnorodność adaptacji do wielu dyscyplin sportu i bezpieczeństwo użytkowania przemawiają za stosowaniem tego produktu. Jak widać wyraźnie, rodzicielstwo nie musi ograniczać.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena