Piłka nożna i koszykówka może i są najpopularniejszymi dyscyplinami sportu dla których można typować wyniki meczów u bukmacherów, ale z czasem mogą stać się nieco nudne dla zapalonych obstawiających. Jakie są inne opcje? 

Data dodania: 2020-06-09

Wyświetleń: 1433

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Najbardziej niszowe sporty w ofercie zakładów bukmacherskich

Jak pokazuje zestawienie dostępne na stronie Onlinekasyna.net, obecna oferta kasyn internetowych jest na tyle szeroka, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz nowego sportu, w którym mógłbyś spróbować swoich sił, przedstawiamy Ci listę najlepszych, niewykorzystanych niszowych rynków sportowych.

Dlaczego warto obstawiać sporty niszowe?

Obstawiający zakłady sportowe mogą być dobrzy w tym, co robią, ale nie da się być ekspertami w każdej dyscyplinie. Wykorzystaj to na swoją korzyść! Im mniej znany sport, tym większa jest Twoja szansa na wyspecjalizowanie się w danej dziedzinie.

Bukmacherzy w naturalny sposób koncentrują się na sportach głównego nurtu, ponieważ to właśnie tam obstawia większość zwykłych i profesjonalnych graczy. Stając się ekspertem w mniej popularnych dyscyplinach sportowych, gracze mogą być o krok przed firmami bukmacherskimi.

E-sport

Tradycyjnym fanom sportu nadal może się wydawać nieco zwariowane stawianie zakładów na osoby siedzące przed ekranem i grające w gry komputerowe. Jednak e-sport zyskuje na popularności i nic nie wskazuje na to, by ten trend miał się zatrzymać.

Bukmacherzy online zaczęli oferować zakłady na wydarzenia i turnieje e-sportowe, podobnie jak na Super Bowl czy March Madness.

Niektóre z największych turniejów e-sportowych to League of Legends World Championships, (znane również jako The Worlds), The International: Dota2 Championships, oraz Call of Duty World League Championship.

Sporty motorowe

Jeśli lubisz poczuć adrenalinę, zakłady na sporty motorowe na pewno Cię zadowolą! Jest to jeden z najszybciej rozwijających się sportów widowiskowych w USA. Szacuje się, że roczna frekwencja na każdej imprezie sportów motorowych w Stanach Zjednoczonych przekracza 15 milionów osób.

Wybieraj z wielkiej trójki: Formuła 1, NASCAR lub MotoGP. Każdy z nich ma wiele turniejów z mnóstwem ekscytujących możliwości obstawiania.

Wyścigi Formuły 1 są oceniane za pomocą systemu punktowego w celu wyłonienia mistrza, a także klasyfikacji zespołu, jak Ferrari czy McLaren.

NASCAR ma trzy główne serie wyścigów, na które można postawić zakłady: Sprint Cup Series, Nationwide Series i Camping World Truck Series. Dzięki ponad 1500 wyścigom w ciągu roku, istnieje wiele możliwości obstawiania zakładów.

Jeśli wolisz wyścigi motocyklowe, to mistrzostwa świata MotoGP będą dla Ciebie idealne. Mistrzostwa są obecnie podzielone na cztery klasy: MotoGP, Moto2, Moto3 i Motoe.

Boks

Można by pomyśleć, że boks nie jest niszowym rynkiem, gdy robi się tak wiele szumu wokół meczów na najwyższym poziomie. Ale istnieje wiele opcji z których można wybierać jeśli chodzi o tą dyscyplinę sportową.

Poza obstawianiem wyników meczu, możesz typować między innymi zwycięzcę rundy, sposób zwycięstwa (np. nokaut lub dyskwalifikacja) czy ilość rund.

Typy zakładów oferowane przez operatorów zapewniają graczom dużą elastyczność, która może działać na Twoją korzyść.

UFC

Ultimate Fighting Championship zdobyło popularność dzięki nagłośnionym meczom i UFC kobiet. Z punktu widzenia hazardu jest to jednak nadal sport niszowy.

Przez niektórych porównywany do "walki kogutów", UFC przeszedł długą drogę. Jego legitymizacja daje więcej możliwości, a mniej barbarzyńskich zasad czyni go akceptowalnym w głównym nurcie świata sportu i zakładów sportowych.

Jednakże, bukmacherzy nie docenili jeszcze rosnącej popularności UFC. Wciąż można znaleźć kilka świetnych typów zakładów, które dadzą Ci przewagę.

Ten sport oferuje o wiele więcej sposobów na wygraną lub przegraną, niż na przykład boks. Można postawić na różne scenariusze, takie jak nokaut techniczny lub poddanie. Można również typować to, w jaki sposób te scenariusze się zrealizują.

Hokej na lodzie

Być może nie ma takiej samej siły przebicia jak piłka nożna, ale dzięki swojej często ostrej grze i szybkiej akcji na lodzie, ta dyscyplina sportowa ma swoich zagorzałych fanów. Sport ten został nazwany "najszybszą grą na ziemi".

Możesz obstawiać wiele lig, ale najpopularniejsze to Mistrzostwa Świata, American Hockey League (AHL) i National Hockey League (NHL). Postawić można nawet na drużyny uniwersyteckie.

Możesz typować między innymi zwycięzcę turnieju, wynik meczu, czy różnicę bramek.

Zostań ekspertem od obstawiania sportów niszowych

Koncentrując się na mniej znanych sportach, którymi bukmacherzy nie mają czasu się zajmować, możesz zyskać prawdziwą przewagę. Nie obawiaj się obstawiać sportów, które nie są tak popularne jak piłka nożna. Idź swoją własną drogą i obstawiaj mądrze!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena