Shopper marketing oznacza różnego rodzaju działania, które są wykonywane jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie. Są to więc wszelkie inwestycje, skoncentrowane wokół marketingu w punktach sprzedaży, takich jak na przykład sklepy stacjonarne i internetowe. 

Data dodania: 2020-06-03

Wyświetleń: 1491

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Shopper marketing, czyli jak zachęcić klienta do kupowania

Dotyczy to także mediów, takich jak telewizja, internet, radio lub prasa. Ideą shopper marketingu staje się więc pełne zrozumienie poszczególnych segmentów rynku, ale i oczekiwań klientów potencjalnie zainteresowanych danymi produktami, usługami lub marką. Umiejętnie stosowane techniki marketingowe przyczyniają się do wzrostu wyników sprzedaży. Czy warto korzystać z shopper marketingu? Kto powinien zająć się prowadzeniem takich działań?

1. Czym jest shopper marketing i dlaczego warto go stosować?

2. OEX Cursor - profesjonalny shopper marketing

  Czym jest shopper marketing i dlaczego warto go stosować?

Nowoczesny shopper marketing pozwala w precyzyjny sposób zaplanować i zrealizować działania, które zostają w odpowiedni sposób dobrane do specyfiki danej marki lub produktów. W dzisiejszych czasach klienci są mniej przewidywalni oraz wrażliwi na informacje płynące z zewnątrz. Ten nowy rodzaj marketingu ma dawać możliwość przekształcenia osoby znajdującej się w sklepie w osobę, która dokonuje zakupu. Dzięki stosowaniu metod opartych na wiedzy o zachowaniach i motywacjach nabywców, uzyskać można wzrost efektywności sprzedaży. Poprawie ulega również wizerunek marki oraz podnosi się efektywność programów promocyjnych. Shopper marketing pozytywnie wpływa na decyzje konsumenta w punkcie sprzedaży oraz pozwala na wzrost efektywności pracy marketerów przy jednoczesnej optymalizacji poniesionych kosztów.

OEX Cursor - profesjonalny shopper marketing

Przeprowadzenie tego rodzaju działań najlepiej zlecić profesjonalnej firmie. Pod adresem https://oexcursor.pl/oferta/shopper-marketing/ znaleźć można ofertę kierowaną do wszystkich, którzy chcieliby wykorzystać możliwości shopper marketingu. OEX Cursor zajmuje się prowadzeniem lokalnych oraz ogólnopolskich kampanii. Pomoc ekspertów w zakresie wsparcia sprzedaży oraz promocji marek może stanowić motor napędowy dalszego rozwoju przedsiębiorstwa. Wszystko opiera się na dokładnej analizie oczekiwań stawianych przez klienta. Dzięki temu możliwe staje się dokładne opracowanie strategii działania. Firma zapewnia pełne wsparcie na każdym etapie prowadzonej kampanii. Zespół doświadczonych promotorów gwarantuje uzyskiwanie niezwykle zadowalających wyników. To rozwiązanie, z którego warto skorzystać. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena