Choć jest co roku, sylwester zawsze powoduje wiele pozytywnych emocji i przygotowań z uśmiechem na twarzy. To ta noc, której nie możemy się doczekać cały rok, towarzyszy jej bowiem niezwykle wyjątkowa aura imprezy czy po prostu zabawy. Mówi się, że nowy rok trzeba zacząć jak najlepiej, ponieważ taka wtedy będzie cała jego reszta.

Data dodania: 2019-11-19

Wyświetleń: 502

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

5 powodów, by spędzić sylwester w restauracji!

Zgadzam się z tym i przedstawiam kilka powodów, dlaczego najlepiej spędzić sylwester właśnie w lokalu:

1. Wyśmienita kolacja

Oczywiście pod warunkiem, że wybrałeś dobrą restaurację. Lokal z klasą zawsze przygotowuje wyjątkowe menu na tę okazję. Ważne, by kolacja nie składała się tylko z przekąsek w postaci zimnego bufetu. Takie oferty od razu wykluczaj! Szanująca się restauracja co najmniej miesiąc przed wydarzeniem poda szczegółowe i urozmaicone menu, składające się z dań na ciepło i na zimno. To zdecydowanie wyróżnia sylwester w lokalu od zorganizowania go w domu. Wówczas może wyjść na to, że większość czasu spędzisz w kuchni, przygotowując ciepłe posiłki.

2. Zapomnisz o codziennych problemach, zabawisz się z przyjaciółmi i poznasz nowych ludzi

Bal sylwestrowy to z pewnością świetna okazja, by oderwać się od codzienności, poczuć trochę jak w innej bajce. Oczywiście najlepiej spędzić go w gronie swojej ulubionej ekipy, jednak to nie problem, by poznać nowych, ciekawych ludzi. Takie imprezy świetnie integrują, pozwalają się poznać i wyjść ze swojej strefy komfortu.

3. Można się wystroić, poczuć jak księżniczka/książę na balu

Nic nie trzeba dodawać. Bal to bal, a więc – suknia i garniak obowiązkowy. W codziennym życiu - jeśli oczywiście nie jesteśmy księżną Kate, rzadko mamy okazję na tak eleganckie kreacje. Domówka wymaga raczej „imprezowej” koszuli, a bal zobowiązuje do pięknych szaleństw.

4. Organizacja menu, muzyki czy ozdobienie sali

O menu już wspominałam – żadnego latania do kuchni, w tę i z powrotem. Jednak kolejną zaletą jest zorganizowana muzyka i cała dekoracja. Chyba nikt specjalnie nie przepada za rolą „DJa” na imprezie. W lokalu nie zabraknie DJa, który zadba o całonocną zabawę. Wystrój sali również przygotuje ktoś inny.

5. Sylwester w restauracji to sylwester z kulturą – obsługa dopilnuje wszystkiego

Zamknięta impreza wiąże się z tym, że ktoś w 100% dba o Twój komfort zabawy. Nie ma możliwości, że nieproszeni goście dostaną się do środka. W końcu płacisz również za swoją wygodę.

Wiele powodów przemawia za balem sylwestrowym w restauracji. Jeszcze jednym może być to, że po prostu warto spróbować. Nawet jeśli myślisz, że wolisz skromniejsze przyjęcia, w zacisznym gronie – nie przekonasz się, jeśli nie spróbujesz. Być może ten rok to Twój czas na odkrycie się na nowo.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena