Wysłanie życzeń urodzinowych osobie, która je obchodzi, jest tradycją obowiązującą niemalże na całym świecie, jednak wiele osób ma z tym problem. Planujesz złożyć życzenia urodzinowe swojemu współpracownikowi, przyjacielowi, partnerowi lub ukochanemu członkowi rodziny, ale nie chcesz poprzestać na słowach "wszystkiego najlepszego"? W tym artykule znajdziesz porady, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowe życzenia urodzinowe.

Data dodania: 2022-04-06

Wyświetleń: 5057

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Życzenia urodzinowe - jak je złożyć, aby zostały pozytywnie odebrane przez solenizanta lub solenizantkę?

Zaplanuj zakup kartki oraz stworzenie życzeń urodzinowych z wyprzedzeniem

Gorączkowe poszukiwanie kartki idealnej oraz równie szybkie tworzenie treści życzeń urodzinowych - któż z nas nie zna tego uczucia? Zamiast zadręczać się tym na ostatnią chwilę, warto mieć pod ręką kilka kartek, które można wręczyć solenizantowi lub solenizantce. Rozpoczęcie od tak małej rzeczy pozwoli nie tylko na zaoszczędzenie czasu, ale również nerwów związanych z niemożnością zakupu dobrej jakości kartki. Można także zamówić je drogą internetową - wówczas można stworzyć kartkę według własnego pomysłu.

Czy kartka urodzinowa to jedyny sposób na przekazanie życzeń urodzinowych?

Życzenia urodzinowe mogą zostać złożone na wiele sposobów, więc kartka urodzinowa nie jest jedyną formą. Pomimo że jest to najczęściej wybierany produkt, pamięć o osobie obchodzącej urodziny można okazać również poprzez wysłanie spersonalizowanego kosza prezentowego, do którego dołącza się list z pozdrowieniami. Coraz częściej wybieraną formą jest też wysłanie wiadomości elektronicznej, lecz nie ulega wątpliwości, że wirtualne życzenia nie są uznawane za szczyt kreatywności.

Dopasuj życzenia do odbiorcy

Przed umieszczeniem życzeń urodzinowych na kartce, warto przemyśleć, do kogo mają zostać zaadresowane. Istnieje bowiem spora różnica pomiędzy krótką wiadomością stworzoną dla kolegi a bliskiego członka rodziny. Komu ma ona zostać wręczona? W jakim stylu kartkę chciałaby otrzymać dana osoba? W jaki sposób solenizant lub solenizantka obchodzi ten wyjątkowy dzień? Poświęcenie czasu na zastanowienie się nad tymi pytaniami da Ci kilka wskazówek na temat odpowiedniego przekazu. Pozdrowienia to wspaniały sposób, aby ludzie wiedzieli, że Ci  na nich zależy. Dobrym pomysłem będzie więc rozpoczęcie życzeń od słodkiej, wesołej, przyjaznej lub zabawnej anegdoty o odbiorcy. Staraj się jednak nie wspominać o niczym, co może być drażliwym tematem, takim jak problemy rodzinne lub zdrowotne. Po podzieleniu się swoją ulubioną historią daj znać, co solenizant lub solenizantka dla Ciebie znaczą - zaledwie w kilku słowach, opisując ich cechy osobowości. Zakończ przesłaniem gratulacji lub po prostu życzeniem miłego dnia lub wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Podsumowanie

Życzenia urodzinowe to doskonały sposób na przekazanie nie tylko słów "wszystkiego najlepszego", ale także ciepłej wiadomości. Istnieje wiele sposobów, w jakie dana osoba może uczcić czyjeś urodziny - niektórzy ludzie wolą krótkie kartki z życzeniami na urodziny, podczas gdy inni lubią długie wiadomości. Warto jednak pamiętać, aby wszystkie wysyłane życzenia urodzinowe nie były trywialne, lecz bardziej kreatywne i dopasowane do odbiorcy. W ten sposób z pewnością sprawimy, że uśmiechnie się na ich widok.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena