Przygotowania do świętowania w rodzinnym gronie Pierwszej Komunii Świętej wcale nie muszą obejmować rezerwacji sali i konieczności ponoszenia dużych kosztów organizacyjnych. Gdy nie zamierzasz zapraszać dużego grona rodziny i bliskich, a dysponujesz wystarczająco przestronną jadalnią, ciesz się kameralną atmosferą spotkania przy stole w domowym zaciszu. Wystarczy, że zainwestujesz w zestaw obiadowy, który pomoże Ci przyjąć od kilku do kilkunastu gości.

Data dodania: 2023-03-16

Wyświetleń: 290

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Przyjęcie komunijne w domu? Wybierz zestaw obiadowy dla gości

Zobacz zestaw obiadowy Altom Design

Zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego Pieknowdomu.pl. Tam z pewnością znajdziesz zestaw obiadowy, który będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Oferta jest bardzo zróżnicowana – nie tylko cenowo, ale też pod względem stylu poszczególnych serwisów. Przykładem oryginalnego połączenia prostoty z dekoracyjnym wdziękiem jest chociażby kolekcja Altom Design Alessia, dostępna w kremowej wersji ecru lub Złota Linia, czyli serii z delikatną obwódką.

To bardzo uniwersalna linia, ponieważ pasuje zarówno do tych klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Porcelanowy serwis obiadowy dobrze czuje się w otoczeniu drewna i naturalnych tkanin. Subtelny relief jest charakterystycznym motywem dla tej kolekcji. Warto zainteresować się tą zastawą głównie z uwagi na fakt, że może doskonale służyć nie tylko od święta, ale także na co dzień. Altom Design Alessia nie będzie więc serwisem kupionym jedynie na jedną uroczystość – w tym wypadku obiad wyprawiony z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Jeszcze prostszą w formie, ale nie mniej atrakcyjną propozycją jest inna kolekcja od Altom Design – Bella Złota Linia. Jej gładka powierzchnia doskonale oddaje piękno tego materiału. Porcelanowy zestaw obiadowy przygotowano z myślą o organizacji przyjęcia dla 6 lub 12 osób. Mniejszy serwis zawiera 18 elementów, w tym talerze deserowe, miseczki oraz płytkie talerze. Wszystkie produkty mają na brzegach złotą obwódkę. Rozbudowana wersja zestawu zawiera te same elementy, ale jest ich po prostu dwa razy więcej.

Elegancki serwis obiadowy MariaPaula

Jeśli chcesz postawić na naprawdę gustowny zestaw, który będzie doskonałym wyposażeniem kuchni i jadalni, warto zainteresować się produktami sygnowanymi marką MariaPaula. Kupując ten serwis obiadowy masz pewność, że nabywasz porcelanę z niepowtarzalnym fasonem. Na stronie Pieknowdomu.pl znajdziesz kolekcje idealnie nadające się do użycia nie tylko podczas uroczystego obiadu komunijnego, ale też przy okazji świętowania jubileuszu, urodzin lub rocznicy ślubu.

Wyjątkowo interesującą propozycją jest serwis MariaPaula Ecru Nova Solaris. Kremową porcelanę połączono ze stylowymi, złotymi zdobieniami. Zastosowana kolorystyka idealnie pasuje zatem do barw tradycyjnie kojarzonych z Pierwszą Komunią Świętą.  Rozbudowany zestaw dla 12 osób zawiera nie tylko talerze różnej wielkości i głębokości, ale także półmisek, rawier, salaterki, wazę i sosjerkę. Z pewnością tyle wystarczy, aby zorganizować w domowych warunkach obiad godny najbardziej ekskluzywnej restauracji.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena