Artykuł opisujący wynajęcie powierzchni dystrybucyjno magazynowej przez firmę Mitsubishi Logistics.

Data dodania: 2008-10-19

Wyświetleń: 2153

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

ProLogis największy na świecie właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, ogłosił dzisiaj, że wynajął około 174.000 stóp kwadratowych (16200 metrów kwadratowych) w Szanghaju dla Mitsubishi Logistics.

Mitsubishi Logistics będzie dzierżawić pbiket nie w sposób bezpośredni, tylko poprzez jej podmioty stowarzyszone spółki joint venture Shanghai Co Linghua Logistics i będzie w pełni zajmować jeden z budynków w ProLogis Park Pudong Heqing, mieszczący się w nowej dzielnicy Pudong w Szanghaju.

Jest to pierwsza umowa dzierżawy pomiędzy Mitsubishi Logistics a ProLogis.

ProLogis Park Pudong Heqing składa się z trzech budynków o łącznej 575.000 stóp kwadratowych (53400 metrów kwadratowych).

Yanfeng Plastic Omnium Automotive Systems (YFPO), producenta części motoryzacyjnych, jest istniejącym klientem Prologis. Dystrybucja parku znajduje się poza Dong Sheng Road, i oferuje wygodny dostęp do Szanghaju w centrum miasta dla lokalnej sieci łańcucha dostaw, jak również szybki dostęp do autostrady A20 w celu wspierania regionalnej dystrybucji w całej Wschodnich Chin. firmy logistyczne coraz częściej korzystają z ofert agencji wynajmujących nieruchomości. transport ciężarowy spedycje

Licencja: Creative Commons
0 Ocena