Artykuł opisujący działania w kierunku poprawy jakości transportu lotniczego na Mauritiusie.

Data dodania: 2008-10-31

Wyświetleń: 2682

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Na Walnym Zgromadzeniu, które odbyło się w Stambule w czerwcu, IATA wydała oświadczenie wzywające do szerokich zmian we wszystkich aspektach tej branży, aby dopasować lotnicze wysiłki, aby doszło do 19% poprawy wydajności paliwa, 18% spadek nie jednostkowych kosztów paliw i 25% spadek w sprzedaży i marketingu kosztów jednostkowych.

Zrzeszenie Międzynarodowego Transportu Lotniczego (IATA) Mauritius wezwał do podjęcia wiodącej roli w doprowadzeniu do liberalizacji transportu lotniczego, wydajności i ochrony środowiska.

“Transport lotniczy przynosi ogromne korzyści gospodarcze na Mauritiusie, gdzie transport lotniczy jest kręgosłupem przemysłu turystycznego. W rezultacie, Mauritius ma wiodącą rolę w globalnym sektorze lotnictwa, “powiedział Giovanni Bisignani, IATA Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu w swoim przemówieniu do kluczowych decydentów polityki i biznesu

Bisignani zauważył potrzebę zmiany podejścia do skutecznego wsparcia finansowego i środowiskowych aspektów zrównoważonego rozwoju. Po stratach US $ 42 mld euro pomiędzy 2001 a 2006 r., zwrócił linie lotnicze 5,6 mld USD zysku w 2007 r., w wysokości 1% za lot w obie strony. Powrót do tej strategii jest wynikiem niezwykle wysokich cen ropy naftowej w pierwszych trzech kwartałach bieżącego roku.
IATA w ubiegłym tygodniu zapowiedzianych globalnego ruchu dane za wrzesień, wykazując spadek o 2,9% w ruchu pasażerskim i 7,7% spadek ładunku. wolne ładunki w transporcie lotniczym praktycznie nie wystepują ze względu na wysokie koszty transportu, jednak czasami zdarza się tzw. kurs niepełny co tworzy koszty. forum logistyka stanowi miejsce dające możliwość dyskusji na tematy branżowe. przewozy

Licencja: Creative Commons
0 Ocena