Internetowe zakłady bukmacherskie są  niezwykle popularne. Zdecydowanie wypierają z rynku także punkty stacjonarne, w których kiedyś obstawiało się rozgrywki. Nie chodzi tylko o wygodę i dostęp do szeregu możliwości, jakie daje się sieć. 

Data dodania: 2019-08-07

Wyświetleń: 3116

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Graj z kasą

Może nie ma klimatu, ale wizje większych wygranych a także możliwość obstawiania w czasie meczu czy fakt, że strona działa przez całą dobę zmieniły nieco podejście klientów do zakładów. Z jednej strony chodzi o sport i emocje, z drugiej o pieniądze i to bardzo często niemałe. Dlatego właśnie popularność zakładów bukmacherskich nie maleje, a kolejne firmy, jakie pojawiają się na rynku kuszą atrakcyjnymi bonusami i przemianami szczególnie dla nowych klientów.

  1. Legalna gra
  2. Graj online
  3. Zanim postawisz

Legalna gra

Jeszcze kilka lat temu internetowe zakłady bukmacherskie to była „wolna amerykanka”. Zmieniona Ustawa Hazardowa w 2017 roku w pewien sposób uporządkowała ten rynek i wprowadziła szereg mechanizmów kontrolujących. Oczywiście znaleźć można również te firmy, które działają nielegalnie i choć czasem niektórych ta opcja kusi, może wiązać się ze stratą depozytu a także ewentualnej wygranej. Ustawodawca jasno określił zasady, jakim podlegają zakłady bukmacherskie a także to, jakie warunki trzeba spełnić, by legalnie działać w branży. Przede wszystkim należy posiadać licencję Ministerstwa Finansów oraz zobowiązać się do odprowadzania 12% podatku od obrotu.

Graj online

Po tym, jak wiele firm wycofało się z Polski z powodu nowej ustawy, na rynku zaczęli funkcjonować licencjonowani gracze, którzy gwarantują klientom nie tylko emocje związane z grą, ale również bezpieczeństwo depozytów i wygranych. Obecnie na polskim rynku zakładów sportowych funkcjonuje aż 16 licencjonowanych firm bukmacherskich, które w pewien sposób ze sobą konkurują, oferując klientom różne stawki, bonusy, pakiety promocyjne. Należy pamiętać o tym, że także dla bukmachera zakłady sportowe to niezwykle łakomy kąsek, a przegrana gracza staje się ich wygraną. Jednym z ciekawych narzędzi są typy na dziś, które pozwalają ocenić szanse zawodników czy drużyn, a także określić faworyta rozrywki. Sam fakt, że można grać w trakcie meczu sprawia, że to niezwykle emocjonująca zabawa.

Zanim postawisz

Kuszą oczywiście mecze na żywo, bonusy dla nowych graczy, zakłady bez depozytów, wizje wysokich wygranych. I oczywiście emocje związane z kibicowaniem,  stawianiem się w roli eksperta w danej dziedzinie. Zanim jednak zainwestujemy i zaczniemy grać u danego bukmachera, warto dokładnie sprawdzić jego ofertę. Im mniej wiemy o zakładach, tym dokładniej powinniśmy przeczytać opisy i regulaminy a także opinie na temat danego bukmachera na licznych forach internetowych. Pomocne mogą być również rankingi, które według różnych kryteriów oceniają zakłady. Warto przede wszystkim poznać zasady tej gry, wiedzieć, na czym polegają kursy czy bonusy bez depozytu. O tym wszystkim musimy mieć pojęcie przed postawieniem pierwszego zakładu. Z czasem nabędziemy rozeznania i praktyka pokazuje, że ta hazardowa gra jest niezwykle wciągająca i to dla każdego. Gracze zaczynają z czasem szukać najkorzystniejszych kursów, które dają szansę na wyższe wygrane. Zakłady na żywo odbywają się natomiast w czasie rzeczywistym, co bardzo mocno podbija emocje. W czasie meczu może się wiele zmienić i w każdej chwili można zdecydować jaki typ kuponu postawić oraz jaką dobrać stawkę. Poza tym bukmacherzy stare kuszą promocjami. Chodzi o to, by przyciągnąć nowych graczy, ale też zatrzymać tych stałych. Budowanie pewnej społeczność w tym środowisku jest niezwykle istotne i niewątpliwie wpływa na ducha rywalizacji.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena