Zmagasz się z niedoskonałościami skóry? Ciągłe wykwity trądziku, opryszczki i podrażnienia spowodowane naczynkową cerą spędzają Ci sen z powiek?

Data dodania: 2018-09-25

Wyświetleń: 492

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

 Próbowałaś już wszystkich możliwych toników oraz maści, ale żadna nie przyniosła oczekiwanych efektów? Nie martw się - wiele osób boryka się z tym samym problemem. Testowali przeróżne specyfiki, zarówno te apteczne, jak i przygotowywane w domu, ale jeden z nich cenią sobie szczególnie - jest nim srebro koloidalne. Czy wiesz, jak działa srebro koloidalne i w jaki sposób je stosować, żeby osiągnąć widoczne rezultaty? Nie? Czas się dowiedzieć!

Zastosowanie srebra koloidalnego
Srebro koloidalne, dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym, jest nieocenionym sprzymierzeńcem każdej osoby, która zmaga się z problemami skórnymi. Oprócz skutecznego zwalczania stanów zapalnych, łagodzi podrażnienia i działa na skórę jak delikatny opatrunek. Właściwości srebra koloidalnego sprawiają, że od lat używane jest w walce z opryszczką, podrażnieniami, zapaleniem spojówek, a nawet z egzemą skóry. Za to zbawienny wpływ, jaki ma srebro koloidalne na trądzik sprawia, że z jego pomocą tą niedoskonałość można zlikwidować nawet w 70%!

Jak stosować srebro koloidalne?
Właściwości srebra koloidalnego są tak duże, że niektórzy nawet piją je, aby załagodzić grypę lub anginę. Jednak głównym przeznaczeniem tego specyfiku jest działanie bakteriobójcze i wyciszające skórę. Srebro bardzo dobrze reguluje wydzielanie sebum oraz matowi cerę. Aby przyniosło wymarzony efekt, nie można zapomnieć o regularnym stosowaniu. Każdego dnia rano i wieczorem nasącz płatek kosmetyczny srebrem, a następnie delikatnymi ruchami wcieraj specyfik w oczyszczoną skórę twarzy lub dekoltu. Srebro koloidalne na trądzik sprawdzi się w walce z nim na całym ciele. Kiedy zmagasz się ze stanami zapalnymi na przykład na plecach, postępuj tak samo jak w przypadku nakładania srebra na twarz. Jedynym przeciwwskazaniem, o którym musisz pamiętać, jest alergia na srebro.

Licencja: Creative Commons