Profil Użytkownika

W jaki sposób zredukować stres

Rodzaj: Artykuł

Każdy z nas posiada sporo przytłaczających problemów, które z pewnością odbijają się na naszej psychice. Taka sytuacja niestety nie prowadzi do niczego obrego — stajemy się bardziej zestresowani i nerwowi, co odbija się na naszej rodzinie, ale również efektywności radzenia sobie z trudnymi sprawami.

Mezoterapia igłowa na problemy skórne

Rodzaj: Artykuł

Czy wiesz, że twoja skóra nie jest w stanie wchłonąć większość kremów, jakie jej aplikujesz? Choćby nie wiadomo jak dobry był środek, nabłonek naszej skóry nie pozwala przedostać się składnikom do skóry właściwej w takiej ilości, jaka byłaby potrzebna do odżywienia jej.

Twarz bez zmarszczek?

Rodzaj: Artykuł

Zmarszczki niewątpliwie stanowią duży problem dla każdej kobiety. Większość pań przykłada do nich dużą uwagę dopiero w średnim wieku, gdy występuje znaczne ich nasilenie. Stosują różnego rodzaju kremy przeciwzmarszczkowe, lecz, niestety, nawet te najdroższe nie dają odpowiednich rezultatów. Co więc zrobić, by temu zapobiec?

Medycyna w służbie estetyki?

Rodzaj: Artykuł

Primo, non nocere – powiada przysięga Hipokratesa. Zadaniem lekarza jest najpierw nie szkodzić swoim działaniem, a potem pomagać w leczeniu. Czy jednak do leczenia zalicza się medycyna estetyczna? Ten dział nauki lekarskiej wbrew pozorom nie jest wymysłem XX wieku, a jego korzenie sięgają głębiej, niż mogłoby nam się wydawać.

Profil

Tomek Sowik

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
5
Kod partnerski:
/p:27587

Data urodzenia:
1998-09-16
Dołączył:
2012-09-16 20:30:43
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
28-10-2012