Leczenie środkami natury, niegdyś uznawane za kaprys bogaczy, coraz częściej postrzegane jest jako jedyne słuszne działanie. Chcąc utrzymać zdrowie i młodość, nie wystarczy już zjadać jedno jabłko dziennie. O zdrowie trzeba dbać. A teraz jest to nawet modne.

Data dodania: 2009-06-02

Wyświetleń: 2303

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Naturalne antybiotyki wydają się być odpowiedzią na wieloletnie wyniszczanie społeczeństwa chemią. Medycyna konwencjonalna, która przez tak długo wiedzie prym w dziedzinie lecznictwa, daje o sobie znać. Statystyki w tej kwestii są porażające. Co trzeci zgon związany jest pośrednio, bądź bezpośrednio z nadużywaniem chemicznych środków farmaceutycznych. Osłabiony choroba organizm nie jest w stanie uporać się z naporem niszczycielskich związków chemicznych.
Ostatnie dwudziestolecie w dziedzinie medycyny obfitowało w nowe leki chemiczne. Wspaniałe działanie lecznicze w precyzyjnej kwestii komórkowej, wydawało się być wystarczającym powodem lekceważenia skutków ubocznych. Lekarze zdawali się zapominać o zbolałej wątrobie i nerkach, ciesząc się z wyleczonej trzustki. I tak na zmianę. Lecząc żołądek, powodowano marskość wątroby. Z kolei lecząc wątrobę , dobijano układ wydalniczy. I tak krok po kroku, człowiek stawał się chodzącym magazynem środków chemicznych.
Natural antibiotics są jedyną znaną nam alternatywną formą medyczną. Dają podobny, bądź identyczny efekt leczniczy, wyróżniając się jednocześnie brakiem skutków ubocznych. Jedynym wyjątkiem w kwestii niepożądanych objawów są przypadki alergii pokarmowej, na dany składnik. Na szczęście jednak taka nietolerancja zdarza się proporcjonalnie rzadko, co daje nam szansę na społeczny powrót do zdrowia.
Natürliche Antibiotika znany jest na całym świecie, nie tyle dzięki współczesnej modzie na zdrowie, co dzięki tysiącom lat doświadczenia. Praktyczne stosowanie tej formy leczenia jest częścią naszej tradycji.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena