Detoxification to nowa potrzeba medyczna społeczeństw krajów wysokorozwiniętych i rozwijających się.

Data dodania: 2009-06-22

Wyświetleń: 2089

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Detoxification to zapotrzebowanie społeczne. Zapotrzebowanie o tyle ważne, że bez oczyszczania bardzo trudne jest zachowanie, bądź powtórne osiągnięcie stanu pełnego zdrowia. Detoxification to zwyczajnie w świecie, oczyszczanie. Jest jednak znacząca różnica, między dotychczasowymi dążeniami do zachowaniu pozorów zdrowia i młodością, a prawdziwą chęcią osiągnięcia pełnego zdrowia. odchodzi się powoli z zabiegów operacyjnych i zastrzyków z botoksu, na rzecz zdrowych preparatów suplementacyjnych i oczyszczania komórkowego.
Detoxykacja nie dotyczy juz jedynie peeling`u skóry, bądź zwyczajnej lewatywy. Teraz istotne jest pozbycie się głębokich pokładów toksyn. Istota tego zjawiska to chęć prawdziwie dogłębnego oczyszczenia, a w jego następstwie, powrót do pierwotnego stanu zdrowia.
Jednym z podstawowych ziołowych substancji oczyszczających jest Vilcacora czyli Cat`s Claw. Plemiona staroindiańskie, zasiedlające akwen peruwiańskiej Amazonki, od pradawnych czasów korzystały z tego zioła do leczenia schorzeń stawów, układu pokarmowego, skutków zranień, ciężkich infekcji i procesów nowotworowych. Badania gotowe na dostępnym wówczas poziomie wykazały, że korzeń i kora Kociego Pazura naprawdę mogły złagodzić ból tysięcy bliźnich. I oto już od ponad 100 lat zaciekawienie tą rośliną nie maleje. Kiedy możliwe stały się pomiary na pokaźnych terenach geograficznych, ustalono, że powierzchnia rozpowszechnienia tejrośliny pokrywa się dokładnie ze strefą funkcjonalnie pozbawioną zaburzeń zapadalności na choroby onkologiczne oraz pierwotnych anomalii. Badania trwały. Okazało się, że Koci Pazur dysponuje bardzo szeroki zakres działania. Dysponuje on własnościami: przeciwzapalne, spazmolityczne, antyoksydacyjne, obniżające ciśnienie krwi, moczopędne, odtruwające, kardioprotekcyjne, radioochronne spowalniające lub hamujące wzrost nowotworowy. Nie bez źródła Koci Pazur został umieszczony na liscie Międzynarodowej Farmakopei, a w 1995 roku w USA został nazwany Ziołem Roku. Biologicznie aktywne składniki tej ziołowej rośliny wchodzą w skład produktu, który polecamy Państwa uwadze. Jest nim Vision +. Stosowanie zaledwie dwóch kapsułek Detox dziennie pozwoli Państwu odczuć na sobie cały obszerny zakres wyników biologicznych.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena