Panele LED to urządzenia, które kojarzą się z pomieszczeniami biurowymi. Czy tak rzeczywiście jest?

Data dodania: 2018-08-27

Wyświetleń: 504

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Oświetlenie LED.
 
 
Oświetlenie LED to obecnie najbardziej energooszczędne źródło światła. Nie można go nawet porównywać z tradycyjnymi lampami żarowymi ani ze świetlówkami energooszczędnymi. Niektóre typy oświetlenia LED bywają nawet dziesięć razy bardziej wydajne od tradycyjnego oświetlenia.
 
 
 
Panele LED 40 W
 
Pisarze do piór, oświetlenie do biur.
 
 
 
 
 
Najbardziej odpowiednimi lampami do oświetlania pomieszczeń biurowych są panele LED. Najlepszym rozwiązaniem są panele o wymiarach 600 mm X 600 mm. Takie wymiary są identyczne ze standardowymi lampami, w których stosuje się świetlówki T8. Nie trzeba więc zmieniać sufitów podwieszanych, wystarczy wymienić lampy. Co zyskujemy? Dużą oszczędność zużycia energii elektrycznej. Czy tak naprawdę stać nas na coś innego, niż oświetlenie LED?
 
 
Nie tylko do biur.
 
 
panele LED
 
 
Panele LED, można stosować również w pomieszczeniach mieszkalnych. Coraz więcej osób korzysta z tej możliwości. Dzięki temu mają ładne awangardowe oświetlenie. Oświetlenie takie jest polecane osobom, które lubią się wyróżniać. Na rynku często spotykane są panele LED 40 W. Można je swobodnie instalować w sypialniach, warto jednak zapytać sprzedawców, czy oferowane modele posiadają możliwość ściemniania. Tego typu rozwiązanie umożliwia nam stworzenia romantycznego nastroju.
 
 
 
 
 
Panele LED to dobry wybór.
 
 
Panele to znakomite oświetlenie, można je stosować nie tylko w biurach, ale również w pomieszczeniach mieszkalnych. Dodatkową zaletą tych urządzeń jest to, że posiadają niewielką wysokość, można je instalować na sufitach podwieszanych, jak i bezpośrednio montować do sufitu za pomocą skrzyń aluminiowych.
 
Licencja: Creative Commons