Regularna poprawa metabolizmu, utrata wagi, piękne włosy i świeża, młoda skóra – to ogromne marzenie wielu pań. Obniżenie cholesterolu, wzmocnienie organizmu oraz prawdziwy napad energii? – brzmi obiecująco dla zabieganych, zmęczonych codziennym stresem mężczyzn.

Data dodania: 2018-04-12

Wyświetleń: 421

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Spirulina – Niezwykła moc alg w poprawie zdrowia

A co jeżeli można osiągnąć wszystkie te cele za pomocą jednego preparatu, wykorzystującego dobra natury z „najwyższej półki”? Jest to jak najbardziej możliwe. Co trzeba zrobić? Wystarczy regularnie zażywać spirulinę.

Ta tajemnicza nazwa odnosi się do morskiej algi, której właściwości zaskakują i imponują jednocześnie. Znajdziemy w niej zarówno witaminy, jak i składniki mineralne, m.in.: chlorofil, witaminy z grupy B czy niesamowite ilości białka. Wpływ spiruliny na ludzki organizm jest ogromny. Mowa tutaj o zadbanej skórze, włosach, paznokciach, doskonałym samopoczuciu wynikającym z braku niedoborów lub zbyt dużej ilości zanieczyszczeń w organizmie. Efektach, które często zupełnie bez efektów próbowaliśmy osiągnąć aptecznymi suplementami lub kosmetykami. Ale spirulina to nie tylko atrakcyjny wygląd i energetyczne podejście do codziennych obowiązków.

W trosce o zdrowie!

Dzięki zażywaniu spiruliny możemy uniknąć udaru mózgu, przeprowadzić konkretny detoks organizmu, który pozwoli pozbyć się szkodliwych dla nas metali ciężkich, przyniesie ulgę osobom, które mają problemy z zatokami, zmniejszając stan zapalny. To właśnie spirulina będzie również stała na straży naszego organizmu przed namnażaniem się komórek nowotworowych, co sugerują liczne wyniki badań. Jednym z najczęściej występujących zagrożeń dla mieszkańców cywilizowanych krajów jest zbyt wysoki cholesterol i jedna z jego najpoważniejszych konsekwencji czyli miażdżyca. Zażywanie spiruliny pozwala na redukcję zbyt wysokiego poziomu cholesterolu, a tym samym zapobieganie ryzyku wystąpienia miażdżycy właśnie. Również utrata wagi oraz osiągnięcie jej prawidłowego dla wieku, aktywności itp., poziomu pozwala na uniknięcie problemów ze strony układu krążenia, a spirulina świetnie radzi sobie z nadwagą przez wzgląd na dużą ilość białka, które idealnie wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej. Spirulina działa jednocześnie na tak bardzo wielu płaszczyznach lecząc nas i wzmacniając.

Co najważniejsze właściwości spiruliny nie są optymistyczną mrzonką, a potwierdzonym przez ponad 1200 naukowych publikacji faktem. Nic więc dziwnego, że już od dłuższego czasu o spirulinie mówi się, jako o kolejnym odkrytym „superfood”, którego regularne zażywanie sprawia, że nasz organizm regeneruje się i osiąga maksimum swoich możliwości. Testując wpływ spiruliny na siebie niczego nie ryzykujemy, a osiągnąć możemy bardzo wiele, zarówno dla samych siebie, jak i naszych najbliższych, których zdrowie jest przecież dla nas tak ważne. Sprawdź, jak wiele możesz zrobić dla swojego organizmu za pomocą zielonej mocy alg!

https://vitaltabs.pl/produkt/spirulina/

Licencja: Copyright - zastrzeżona