Profil Użytkownika

Jak dywany poprawiają wystrój wnętrz?

Jak dywany poprawiają wystrój wnętrz?

Dywan to świetny sposób na dodanie charakteru każdemu pomieszczeniu za pomocą jednego zakupu. Dzięki szerokiej gamie kolorów i stylów dywany są idealnym dodatkiem dekoracyjnym. Z tego przewodnika dowiesz się, jak wybrać najlepszy dywan do swojego domu.

Właściwy dywan może w jednej chwili zmienić wygląd i samopoczucie Twojej przestrzeni. W tym artykule znajdziesz wszystkie informacje, które musisz wiedzieć o wyborze nowego dywanu.

Opieka nad seniorem i jego problemy: chromanie przestankowe

Opieka nad seniorem i jego problemy: chromanie przestankowe

Ta choroba występuje zazwyczaj wśród seniorów, przy czym idealnymi ofiarami są tu ci pacjenci, którzy już borykają się z miażdżycą lub cukrzycą. Chromanie przestankowe sprawia im wiele dodatkowych problemów i w znacznym stopniu wpływa na jakość ich życia. Co można zrobić, by pomóc seniorowi w walce z tą chorobą oraz z towarzyszącymi jej dolegliwościami?

Urządzanie małych pomieszczeń - na co zwrócić uwagę?

Urządzanie małych pomieszczeń - na co zwrócić uwagę?

Pokoje o małej powierzchni są zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Kompaktowy rozmiar pomieszczenia przyczynia się do tego, że życie jest o wiele wygodniejsze. Jednak mniejsza przestrzeń sprawia, że nie ma możliwości umieszczenia w pokoju wszystkiego, czego by się chciało, a co gorsza, mogą nie mieścić się meble i sprzęty, które są wręcz niezbędne do funkcjonowania. 

Jak znaleźć świetnego projektanta wnętrz?

Jak znaleźć świetnego projektanta wnętrz?

Pierwsza prawdziwa współpraca z projektantem wnętrz może być delikatnie stresująca. Możesz po prostu nie wiedzieć do końca, czego od niej oczekiwać i jakich efektów końcowych się spodziewać. Masz nadzieję na to, że gdy ta współpraca się zakończy, od razu będziesz mógł przenieść się do mieszkania (albo np. biura, jeżeli projektujesz dla siebie przestrzeń roboczą do pracy), które zadowoli cię w każdym calu i które sprawi, że codzienne funkcjonowanie okażą się łatwiejsze.