Grudzień to czas kiedy nasze portwele stają się lżejsze. Istnieje jednak możliwość która pozwoli aby wydatki nie pochłonęły nas do końca.

Data dodania: 2016-12-12

Wyświetleń: 908

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Niektórzy cieszą się z nadejścia grudnia, w szczególności dzieci, bo będzie gwiazdka i długo wyczekiwane prezenty. Dla dorosłych miesiąc ten nie kojarzy się aż tak pozytywnie, ponieważ to w tym miesiącu jesteśmy mocno obciążeni finansowo. Oczywiście oprócz zakupów spożywczych, z których przygotujemy uroczystą kolację, do wydatków trzeba doliczyć również prezenty dla swoich pociech. Nie należy zapominać, że sklepy kuszą nas wyprzedażami, a jak wiemy na nich można wiele zaoszczędzić. Dodatkowo, coraz bardziej popularne stają się tzw. Black Friday, gdzie w większości z nas żal nie skorzystać z oferty ulubionej księgarni, sklepów z odzieżą czy kosmetykami. Do tej cudownej finansowej listy należy dodać także imprezę sylwestrową, bo przecież  nie przywitamy Nowego Roku w kapciach przed telewizorem. Jak to wszystko sfinalizować i nie zbankrutować?

Fundusz awaryjny i sprawa rozwiązana

Jak sprytnie oszczędzać przed świętami pisałem tutaj. Jeżeli nie przygotowaliśmy sobie dodatkowej puli pieniędzy na grudzień możemy mieć problem na opłacenie wszystkich rzeczy. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak po prostu zrezygnować z niektórych zakupów. Jednak pewne  okazje mogą się nie powtórzyć i czasami warto poszukać dodatkowych źródeł pieniędzy.

Recepta na brak gotówki

Grudniowe wydatki mogą przytłoczyć nawet osoby, które świetnie radzą sobie z finansami. Czasami odłożony fundusz awaryjny może nie opiewać na wystarczającą kwotę i trzeba pomyśleć o dodatkowym zarobku. W okresie świątecznym jest sporo ofert dla hostess, prac na standach, jednak są to propozycje głównie kierowane do studentów. Rozwiązaniem w tej sytuacji mogą być szybkie pożyczki przez internet. Wystarczy na stronie internetowej danej firmy wypełnić formularz podstawowymi danymi, a po pozytywnej weryfikacji pieniądze powinny trafić na nasze konta bankowe. Proces ten trwa bardzo szybko, dlatego nie musimy się obawiać, że dodatkowa gotówka nie trafi do nas przed świętami. Jest to komfortowy, ekspresowy, a przede wszystkim bezpieczny sposób uzyskania dodatkowych pieniędzy. Oprócz pierwszej pożyczki za darmo, którą oferuje firma: InCredit, Ofin, NetCredit – w okresie świątecznym można liczyć na dodatkowe bonusy i promocje. Zazwyczaj promowane są one w kampaniach społecznych, które możemy oglądać w telewizji, gdzie możliwe jest wygranie spłaty jednej z rat, niższego oprocentowania czy dodatkowej gotówki. W końcu to magiczny czas, który powinniśmy poświęcić naszej rodzinie, a będzie taki jeżeli decyzję o pożyczce przez internet podejmiemy świadomie. Możemy to jedynie zrobić poprzez porównanie poszczególnych ofert danych firm pożyczkowych i znalezienie takiej usługi, która będzie odpowiadać naszym możliwościom finansowym.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena