Po raz kolejny nie wiesz co kupić facetowi z jakiejś okazji? Nie przejmuj się, poniżej znajdziesz kilka propozycji na prezent dla każdego typu mężczyzny. 

Data dodania: 2016-01-17

Wyświetleń: 814

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Prezent dla Niego na każdą okazję

Prezent przeżycie

Chyba większość mężczyzn kocha adrenaline i wszystko co z nią związane. Jeśli Twój facet również do nich należy zafunduj mu coś szalonego! Kup mu na przykład voucher na lot szybowcem albo skok ze spadochronem. Gwarantuję Wam, że taki prezent zapamięta na zawsze. Jeśli do tego jest fanem motoryzacji może to być przejażdżka jakimś super autem jak na przykład Ferrari czy Lamborghini. Jeśli natomiast nie jest fanem mocnych wrażeń, możesz zafundować mu relaksujący masaż czy weekend w Spa, jeśli będzie to voucher dla dwóch osób skorzystacie na tym we Dwoje.

Tradycyjny prezent dla Niego

Jeśli Twój mężczyzna to raczej tradycjonalista, możesz mu sprezentować portfel, pióro lub elegancki zegarek. Jeśli do takiego prezentu dołączysz grawer, Twój prezent nabierze niebywałego uroku i sprawi, że będzie jedyny w swoim rodzaju.  

Prezent dla mola książkowego

Jeśli obdarowywany lubi czytać, możesz podarować mu po prostu książkę. Problem może pojawić się wtedy, gdy nie wiesz czy danej książki już czasem nie czytał. Mogłabyś podczas wyboru pokierować się swoimi upodobaniami i wybrać książkę, która Ciebie zainteresuje, nie jest to jednak do końca dobry pomysł. Może się bowiem zdarzyć, że taki prezent nie ucieszy Twojego faceta. Co w takim wypadku kupić dla mola książkowego? Możesz mu kupić czytnik e-booków. Czytnik pozwala się oddać lekturze w dowolnym miejscu i czasie. Z takiego prezentu Twój facet będzie na pewno zadowolony. 

Prezent dla żartownisia

Jeśli Twój facet jest typem dowcipnisia możesz mu sprezentować na przykład kubek z pistoletem zamiast ucha a jeśli do tego jeszcze jest śpiochem – uciekający budzik, który ucieka kiedy chce się go trafić ręką. Dzięki niemu twój facet już nigdy nie spóźni się do pracy.

Kupując prezent dla Niego powinnaś zacząć od zrobienia wywiadu. Przed zakupem dowiedz się co go ostatnio interesuje, co chciałby zrobić, zobaczyć czy przeczytać. Jeśli nie dowiesz się niczego konkretnego, popytaj jego znajomych, przyjaciół i zdobądź jak najwięcej informacji. Jeśli dostosujesz się do tych rad, gwarantuję ci, że zakupiony przez Ciebie prezent będzie strzałem w dziesiątkę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena